Haber Detayı
09 Ekim 2014 - Perşembe 22:43
 
Ankara'da Düğün ve Evlilik Fuarı Düzenleniyor
Hayatlarını birleştirmeye karar veren, evlilik hazırlığı içerisinde olan tüm çiftler, Ankara da ikincisi düzenlenecek olan DÜĞÜN ANKARA 2015 “Düğün ve Evlilik Fuarı”nda hayallerindeki düğün hazırlıklarını tamamlamak için bir araya gelecek.
Güncel Haberi
Ankara'da Düğün ve Evlilik Fuarı Düzenleniyor

Türkiye İstatistik Kurumu verilerine göre; evlenen çiftlerin sayısı bir önceki yıla göre %1,9 artarak 603,751’e yükseldi. Aynı istatistiğe göre, İstanbul’dan sonra en çok evliliğin yapıldığı kent olan Ankara’da 36.191 ve bölge itibariyle de 68.626 evlilik gerçekleşmiştir.

Messe Stuttgart Ares Fuarcılık tarafından organize edilen “Ankara Düğün ve Evlilik Fuarı” talepler doğrultusunda bu yıl 8-11 Ocak 2015 tarihleri arasında uluslararası standartlardaki modern fuar alanı Congresium Ankara - ATO Uluslararası Kongre ve Fuar Merkezi’nde  düzenlenecek. Geçtiğimiz yıl 4 bin metrekare alanda gerçekleşen fuar, bu yıl etkisini iki kat artırarak 8 bin metrekare alanda gerçekleşecek.

ANKARA EVLİLİK FUARI’NIN KATILIMCI PROFİLİ GENİŞLEDİ

Messe Stuttgart Ares Fuarcılık Proje Koordinatörü Erdinç Salcı: “Türkiye  Cumhuriyeti’nin kurulduğu başkent Ankara, çağdaş bir dünya kenti olarak yapılan ciddi yatırımlarla dikkatlerini üzerine çekmeye devam ediyor. Messe Stuttgart olarak bu yıl üçüncüsünü düzenleyeceğimiz “Ankara Düğün ve Evlilik Fuarı”nı 8-11 Ocak 2015 tarihleri arasında gerçekleştiriyoruz. Ankara’nın tek evlilik ve düğün fuarı olan “Düğün Ankara 2015”te evlenecek çiftlerin, gelinlikten damatlığa, organizasyon firmalarından nikah ve balo salonuna, fotoğraf stüdyosundan çeyiz, dekorasyon ve mobilyaya kadar her şeyi bir arada bulabilecekleri, sürprizlerle dolu çok özel bir fuar gerçekleştireceğiz. Fuar önümüzdeki dönemlerde de büyümeye devam edecek” açıklamasında bulundu. 

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Hayatlarını, birleştirmeye, karar, veren, evlilik, hazırlığı, içerisinde, olan,
Yorumlar
Haber Yazılımı