Haber Detayı
26 Şubat 2016 - Cuma 12:47
 
Ankara'da Eczacılara 'Hızlı İyileşme' Eğitimi
Pharmetic Girşimci Eczacılar Derneği ve Menarini Group işbirliği ile düzenlenen “Hızlı İyileşme ve Oyunda Kalmanın Püf Noktaları” konulu eğitim A Milli Erkek Basketbol Takım Doktoru Prof.Dr. Tahsin Beyzadeoğlu’nun sunumu ile İstanbul ve İzmir’den sonra Ankara’da yapıldı.
Sağlık Haberi
Ankara'da Eczacılara 'Hızlı İyileşme' Eğitimi

Pharmetic Girişimci Eczacılar Derneği Başkanı Ecz.Armağan Ener, Yönetim Kurulu üyeleri Ecz. Nevin Taşlıçay, Ecz. Ayfer Denizoğlu, Ecz.Adnan Efe Ecz. Meral Özer, Ecz.Gül Kara ve Ecz. Kazım Aykanat ve Ankara bölgesi üyelerimi ve Ankara Eczacı Odası Başkanı Ecz.Süleyman Güneş’in katılımı ile gerçekleşen eğitimde  Prof.Dr. Tahsin Beyzadeoğlu çarpma, burkulma, ödem ve spor yaralanmalarında eczanelerde uygulanabilecek danışmanlık yaklaşımlarını anlattı.

ECZACININ DANIŞMAN ROLÜ GÜÇLENDİ

Pharmetic Girişimci Eczaılar Derneği Başkanı Ecz.Armağan Ener yoğun katılım sağlayan üyelerine, teşekkür ederken “Eczacı Danışmanlığının” önemini vurguladı. İstanbul ve  İzmir eğitimlerinden sonra Ankara’da da verimli bir eğitimi gerçekleştirdikleri için çok memnun olduklarını belirtti. Eczacı Danışmanlığında yeni bilgilere sahip olduklarını dile getiren Ecz.Armağan Ener “ Aldığımız bu bilgilerle halk sağlığını korumada ve hızlı iyileşmede danışman rolümüz daha da güçlendi.”dedi.

PROF.DR.TAHSİN BEYZADEOĞLU’NA TEŞEKKÜR

Pharmetic Girişimci Eczacılar Derneği olarak bir çok konuda olduğu gibi  spor eczacılığı konusunda da aktif bir rol aldıklarını belirten Yönetim Kurulu üyeleri günlük yaşantısı içerisinde bir çok insanın rahatsızlıklar yaşadığını, eczacıların en yakın sağlık danışmanı olarak her türlü bilgiyi önemsediklerini ve eğitimin donanımlarını artırmada çok faydalı olduğunu belirterek Prof.Dr.Tahsin Beyzadeoğlu’na teşekkür ettiler.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Pharmetic, Girşimci, Eczacılar, Derneği, Menarini, Group, işbirliği, düzenlenen,
Yorumlar
Haber Yazılımı