Haber Detayı
15 Mayıs 2013 - Çarşamba 11:24
 
Ankara'da Mobilya İndirim Günleri Başladı
Ankara Mobilyacılar ve Lakeciler Odası (ANKMOB) tarafından düzenlenen "Mobilya İndirim Günleri" Altınpark ANFA da yapılan törenle kapılarını açtı.
Ekonomi Haberi
Ankara'da Mobilya İndirim Günleri Başladı

Ankara Mobilyacılar ve Lakeciler Odası tarafından organize edilen bu yıl ikincisi düzenlenerek geleneksek hale getirilen Mobilya İndirim Günleri ile üreticiden tüketiciye aracısız satış yapılması planlanıyor.

Açılış törenine Ankara Milletvekili Dışişleri Komisyonu Başkanı ve İSİPAB Türk Grubu Başkanı Prof. Dr. Emrullah İşler, Ankara Milletvekili Salih Kapusuz, Ankara Valisi Alââddin Yüksel, ANKESOB ve Ankaragücü Başkanı Mehmet Yiğiner, Ankara Mobilyacılar ve Lakeciler Odası (ANKMOBBaşkanı Hüseyin Taklacı ile çok sayıda davetli katıldı.

Bu yıl ikincisi gerçekleştirilen indirim günlerinde özellikle el işçiliğinin ön plana çıktığı ürünlerin sergileneceğini belirten ANKMOB Başkanı Hüseyin Taklacı, yaklaşık 100 firmanın ürünleri ile katıldığı Mobilya İndirim Günleri’nde özellikle el işçiliğinin ön plana çıktığını ve kaliteli ürünlerin sergilendiği indirim günlerinde tüketicilerin birbirinden farklı özelliklerde yüzlerce modeli görme, beğenme ve alma şansı bulacağını belirterek Ankaralıları fuara davet etti.

 "Mobilya İndirim Günleri" 19 Mayıs tarihlerine kadar ziyarete açık olacak.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Ankara, Mobilyacılar, Lakeciler, Odası, (ANKMOB), tarafından, düzenlenen, , “Mob
Yorumlar
Haber Yazılımı