Haber Detayı
12 Ekim 2015 - Pazartesi 09:50
 
Ankara'daki Patlama Sonrası Travma Yaşayanlara Destek!
TNS Grup adıyla, alanında uzman, Hollanda'da ve Türkiye'de ekip olarak çalışan Yetenek Avcısı, Eğitimci Tülay Demir Oktay, Kişisel Gelişim Uzmanı, Terapist Nagihan Sungur..
Sağlık Haberi
Ankara'daki Patlama Sonrası Travma Yaşayanlara Destek!

TNS Grup adıyla, alanında uzman, Hollanda'da ve Türkiye'de ekip olarak çalışan Yetenek Avcısı, Eğitimci Tülay Demir Oktay, Kişisel Gelişim Uzmanı, Terapist Nagihan Sungur, NLP ve EMDR Terapileri Uzmanı Şükran Özkan Ankara'da yaşanan patlama esnasında orada bulunan veyahut patlamada hayatını kaybeden, yaralanan, yakınları bulunanlarla biraraya gelmek istediklerini ifade ettiler. Uzmanlar; yaralılar ya da yakınları ile ücretsiz yapacakları seanslarla patlama sonrası yaşanan travmayı en aza indirmeyi hedeflediklerini belirttiler.

"Siz veya bir yakınınız patlamadan dolayı bir travma yaşıyorsanız bizi arayın. Bu üzücü ortamda elimizden gelenin en iyisini yapmak bizim borcumuz." diyen Oktay, Sungur ve Özkan, patlamadan etkilenen ve yardım almak isteyen herkesin 0 212 386 33 72 numaralı telefonu arayabileceklerini sözlerine eklediler.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: TNS, Grup, adıyla, alanında, uzman, Hollandada, Türkiyede, ekip, olarak, çalışan
Yorumlar
Haber Yazılımı