Haber Detayı
28 Şubat 2017 - Salı 20:00
 
Ankaragücü'den Gençlerbirliği'ne Hayırlı Olsun Ziyareti
Ankaragücü Kulübü Başkanı Mehmet Yiğiner ve yönetim kurulu üyeleri, Merhum İlhan Cavcav’ın vefatından sonra Gençlerbirliği Spor Kulübü Başkanlığı’na seçilen Murat Cavcav’ı ziyaret ederek, hayırlı olsun dileğinde bulundular.
Spor Haberi
Ankaragücü'den Gençlerbirliği'ne Hayırlı Olsun Ziyareti

Gençlerbirliği İlhan Cavcav Tesisleri’nde gerçekleşen ziyarete her iki kulübünde yönetim kurulu üyeleri katıldı.

   Ziyarette yaptığı konuşmada Merhum İlhan Cavcav’ı rahmetle yad eden Başkan Mehmet Yiğiner, ” İlhan Ağabey Türk Futbolu’na damga vurmuş, başarılı ve duayen bir başkandı. Mekanı Cennet olsun. İnşallah sizlerde onun başarısını devam ettirirsiniz.” diye konuştu.

   Mehmet Yiğiner özetle konuşmasına şöyle devam etti. “ Gençlerbirliği bizim dost ve kardeş kulübümüz, komşumuz. Her zaman başarılı olmasını gönülden diliyoruz. Her zaman olduğu gibi birlik ve beraberlik içerisinde Ankara Futbolu’nun gelişmesi için çalışmaya devam edeceğiz. Bir kez daha Murat Cavcav’ı ve yönetim kurulunu tebrik ediyor, şahsım ve yönetim kurulum adına üstün başarılar diliyorum. “

   Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Gençlerbirliği Spor Kulübü Başkanı Murat Cavcav, “ Ankaragücü’nün durumunu yakından takip ediyorum. Başkan Mehmet Yiğiner ve yönetim kurulunun çalışmalarını takdirle karşılıyorum. Sayın Başkanımızın dediği gibi Ankaragücü bizim dost ve kardeş kulübümüz. Bu sene iyi bir çıkış yakaladılar ve adım adım başarıya doğru ilerliyorlar. İçimden gelerek canı gönülden Ankaragücü’nün şampiyon olmasını istiyorum. Ankaragücü ve Gençlerbirliği Türk Spor’una başarıyla hizmet eden iki güzide kulübümüzdür. Birlik ve beraberlik içerisinde çok daha büyük başarılara imza atacağımızı ümit ediyorum. Sayın Başkan ve yönetim kuruluna bu nazik ziyaretinden dolayı, şahsım ve yönetim kurulum adına bende teşekkür ediyorum."

   Ziyarette Gençlerbirliği Spor Kulübü Başkanı Murat Cavcav, Kulüp Başkanı Mehmet Yiğiner’e Gençlerbirliği atkısı ve ismi yazılı forma hediye etti. Her iki başkanda, birbirlerinin maçlarına gelip, dayanışma içerisinde olacaklarını söylediler.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Ankaragücü'den, Gençlerbirliği'ne, Hayırlı, Olsun, Ziyareti,
Yorumlar
Haber Yazılımı