Haber Detayı
16 Ocak 2015 - Cuma 12:05
 
Ankaralılar, Etimesgut AHİD Şubesi'nde Buluştu
AHİD Genel Başkanı Ercan Kınacı ve yönetim kurulu, Etimesgut Şubesi'ni ziyaret ederek olağan yönetim toplantısını burada yaptılar.
Ankara Haberi
Ankaralılar, Etimesgut AHİD Şubesi'nde Buluştu

Etimesgut AHİD Şubesi tarafından organize edilen programda Ankaralılar, AHİD Yönetim Kurulu, Ankaralılar Derneği'nin başta Sincan, Yenimahalle, Kazan, Mamak olmak üzere şubelerin başkan ve yöneticileri, Etimesgut'ta bulunan Ankaralılar katıldılar. Oldukça samimi bir hava içerisinde geçen toplantıda Etimesgut Şubesi'nin ev sahipliğinde hep birlikte yemek yenilmesinin ardından istişare toplantısına geçildi. Toplantıda AHİD Genel Başkanı Ercan Kınacı, Başkan Vekili Hüseyin Ar, Genel Sekreter Nidaver Akbayır, Yerel Seçimlerde AK Parti'nin Etimesgut Adayı olan Rıza Gezer'de hazır bulundular. Etimesgut Şube Başkanı Cafer Yörük, bu tür toplantıların sık sık yapılacağını kaydederken tüm misafirlerle ayrı ayrı ilgilendi.

25 İLÇEMİZDE DE ŞUBELERİMİZ OLACAK
AHİD Genel Başkanı Ercan Kınacı, yemekli toplantıyla ilgili olarak gazetemize yaptığı açıklamada, "Yönetim Kurulu toplantılarımızı, 15 günde bir şubelerimizde gerçekleştirme kararı aldık. Bu ayki toplantımızı Etimesgut Şubemizde yapıyoruz. Etimesgut Şube Başkanlığımızın ev sahipliğinde böyle bir programda AHİD Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Etimesgut Şubemizin yönetimi ve üyelerinin yanı sıra diğer şubelerimizin başkanlarıyla biraraya geldik. Amacımız şubelerimizin birbirlerini tanıması, kaynaşmak ve birlik-beraberliği teşkil etmektir. Hem biraraya geliyoruz, hem de bugün ve bundan sonra yapacağımız çalışmalarla ilgili istişareler yapıyoruz.

Şu anda 11 şubemiz var. Ankaralılar ve Ankara'ya Hizmet Verenler Derneği'mize büyük bir hareketlilik getirmeyi amaçlıyoruz. Yeni şube açılışını yapacağımız yerlerimiz var. Ankaramızın 25 ilçesinde de şube açarak örgütlü bir şekilde çalışarak Ankaralıları, Ankara'ya gönül verenleri biraraya getirmek istiyoruz."

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: AHİD, Genel, Başkanı, Ercan, Kınacı, yönetim, kurulu, Etimesgut, Şubesini, ziyar
Yorumlar
Haber Yazılımı