Haber Detayı
09 Ağustos 2018 - Perşembe 01:05
 
Araç Bakımında Orijinal Yedek Parçanın Önemi
Uzun bir yolculuğa çıkmadan önce araç performansının korunması, sürüş güvenliği sağlanması ve sürücülerin olası arızalarda yüksek maliyetlerle karşılaşmaması için aracın bir dizi kontrolden geçmesi gerekir.
Güncel Haberi
Araç Bakımında Orijinal Yedek Parçanın Önemi

Bu kontrollerde araç lastiklerinin, motor yağının, filtrelerin kontrol gözden geçmesi, arızalı parçaların orijinal yedek parça ile değiştirilmesi gerekir. Periyodik araç bakımlarında yapılması gereken tüm kontrolleri, orijinal yedek parçaların aracın performansı üzerinde nasıl bir etkiye sahip olduğunu net bir şekilde görmek isteyen sürücüler, güncel blog sayfalarını takip ederek en doğru bilgilere ulaşabilmektedir. Aracın bir parçası arızalandığında bakım masraflarında yüksek maliyetlerle karşılaşmamak, en doğru yedek parçayı satın almak, motor yağını en doğru şekilde değiştirmek, araç bakımını yaptırmak için püf noktalarına ihtiyaç duyan araç sahipleri General Opel blog sayfası sayesinde faydalı bilgilere sahip olabiliyor.

 

Orijinal yedek parça nereden alınır?

1998 yılında Konya Karatay Sanayi Sitesinde özel olarak Opel ve Chevrolet araçların tamirinden sorumlu bir servis olan Öz Konya Opel Özel Servisi’nin deneyimlerinden yola çıkarak hayata geçirdiği Generalopel.com online yedek parça sitesinde Opel ve Chevrolet yedek parça çeşitlerini hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz. Opel ve Chevrolet yedek parçalarını online olarak satın alabileceğiniz Generalopel.com web sitesi, orijinal ve yan sanayi yedek parça tedariği ile kaliteli ve güvenilir hizmet veriyor. General Opel online yedek parça sitesinde Opel marka araçlar için fan rezistansı, krank mili, iç dikiz aynası, vites topuzu, radyatör üst hortumu, balata seti, buji kablo takımı, silecek takımı, ön tampon, benzin deposu gibi geniş bir yelpazede Opel yedek parça çeşitleri bulabilirsiniz. Generalopel.com web sitesinde Chevrolet araçlar için kaput açma teli, Aveo yağ filtresi, Chevrolet Cruze sağ dış stop lambası, Chevrolet Cruze bagaj kilidi, klima polen filtresi, Kalos ön fren diski, Cruze hava filtresi, Cruze 1.6 termostat filtresi gibi yedek parçalar bulabilirsiniz.

Aracınızın rutin bakımlarında yüksek masraflarla karşılaşmamak için online yedek parça sitesi Generalopel.com web sitesinden orijinal ve yan sanayi yedek parça tedariği ile kaliteli ve güvenilir hizmet alabilirsiniz. En uygun motor yağı fiyatları, Opel motorları, Opel şanzımanları, Opel yedek parça çeşitleri, Chevrolet şanzımanları, Chevrolet motorları ve bakım ürünleri için hemen General Opel’i ziyaret edin.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Araç, Bakımında, Orijinal, Yedek, Parçanın, Önemi,
Yorumlar
Haber Yazılımı