Haber Detayı
18 Ocak 2018 - Perşembe 20:03
 
Ashley Joy, Ankara'da Takipçileriyle Buluştu
Doğal formüllü ürünleriyle ilgi odağı olan Ashley Joy markası, Watsons ile birlikte keyifli bir etkinliğe imza attı. Ashley Joy markasının kurucusu Aslı Şen ve doğal formüllerle hazırladığı ürünleri Ankara’da takipçileriyle buluştu.
Güncel Haberi
Ashley Joy, Ankara'da Takipçileriyle Buluştu

Watsons Tunalı Hilmi mağazasında düzenlenen etkinlikte Aslı Şen, ürünlerini tanıtırken, günlük yaşamında uyguladığı kendine özgü saç bakım ritüellerini de konuklarla paylaştı. Ünlü bloggerların da eşlik ettiği etkinlikte Aslı Şen, iyi yaşamla ilgili ipuçları verirken, bakım, güzellik ve makyaj hakkında en çok merak edilen soruları yanıtladı.

Etkinlikle ilgili konuşan Aslı Şen; “Ashley Joy Senin Şehrinde” etkinliği kapsamında il il dolaşarak kullanıcılarımızla birebir iletişime geçiyoruz. Bu sayede ürünlerimizi daha iyi anlatma şansı yakalıyoruz. Ankara ürünlerimizin en yoğun talep gördüğü illerden. Kullanıcılarımız etkinliğimizde bizi yalnız bırakmadılar, oldukça güzel bir katılım oldu. Farklı etkinliklerde Ankaralı kullanıcılarımızla yine bir araya gelmeyi çok isterim.”dedi.

Etkinlikte yer alan uzmanlar, katılımcılara saç analizi yaparak kullanmaları gereken ürünler ve bakım yöntemleri hakkında bilgiler verdi. Ayrıca etkinlik süresince, mağazadan Ashley Joy saç bakım ürünleri alanlar sürpriz hediyeler kazandı.

Yoğun ilgi gören etkinlik, Ocak ve Şubat ayında her hafta farklı bir şehirde devam edecek. Gidilecek şehirler arasında Trabzon ve Eskişehir de yer alıyor.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Ashley, Joy,, Ankara'da, Takipçileriyle, Buluştu,
Yorumlar
Haber Yazılımı