Haber Detayı
20 Temmuz 2017 - Perşembe 20:30
 
ASKİ, Ankara'da Su Kesintisi Yapacak
ASKİ Ankara'da su kesintisi yaşanacak bölgeleri açıkladı..
Ankara Haberi
ASKİ, Ankara'da Su Kesintisi Yapacak

Başkent Ankara'da su kesintisi yaşanacak yerler belli oldu. Ankara Su ve Kanalizasyon İdaresi (ASKİ) tarafından yapılan açıklamada su kesintisinden Güdül ve Bala'da yaşayan vatandaşların etkileneceği duyuruldu. Özellikle Bala'da su kesintisinin oldukça uzun sürmesi bekleniyor.

ANKARA'DA SU KESİNTİSİ YAŞANACAK BÖLGELER

Güdül

Güdül ilçesinde bugün su kesintisi sabah saat 08.52'de başlayacak ve öğleden sonra 14.00'te sona erecek. Kesintiden Güdül ilçesinin tamamı etkilenecek. ASKİ'den yapılan açıklamada kesintinin Yukarı Mahallesi ve 19 Mayıs Caddesi içerisindeki şebeke arızasından kaynaklandığı belirtildi.

Bala

Ankara'da su kesintisi yaşanacak bir diğer ilçe de Bala olacak. Bugün saat 09.32'e başlayan su kesintisi gece 23.00'e kadar devam edecek. Tepeköy Arıtma Tesisinde meydana gelen arıza nedeniyle yaşanacak su kesintisinden Büyükcamili Mahallesi, Küçükcamili Mahallesi, Bektaşlı Mahallesi, Büyükbıyık Mahallesi, Küçükbıyık Mahallesi, Eğribasan Mahallesi, Yukarı Hacıbekir Mahallesi, Aşağı Hacıbekir Mahallesi ve Suyugüzel Mahallesi etkilenecek.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: ASKİ,, Ankara'da, Su, Kesintisi, Yapacak,
Yorumlar
Haber Yazılımı