Haber Detayı
30 Temmuz 2017 - Pazar 12:51
 
ATO'dan Sigortacılara Çapraz Satış Eğitimi
Ankara Ticaret Odası (ATO), sigorta acenteleri, teknik personelleri ve satış elemanlarına yönelik olarak “çapraz satış eğitimi” düzenliyor.
Ekonomi Haberi
ATO'dan Sigortacılara Çapraz Satış Eğitimi

ATO Sigortacılık Hizmetleri Meslek Komitesi tarafından organize edilen “Sigorta Ürünleri İçin Çapraz Satış Yaklaşımları Eğitimi” 29 Temmuz Cumartesi günü 09.00-18.00 saatleri arasında ATO Meclis Salonu’nda gerçekleştirilecek. Eğitim programını tamamlayanlara katılım sertifikası verilecek. Eğitime ilgi duyan acentelerin, 28 Temmuz Cuma günü mesai bitimine kadar ATO Meslek Komiteleri Müdürlüğü’nün 201 82 88 numaralı telefonunu arayarak katılım durumunu bildirmeleri gerekiyor.

Eğitim programının ana başlıkları ise “Sigortalı Müşteri Tipleri ve Sigorta Tutumlarının Değerlendirilmesi”, “Sigorta Pazarlamasında Neler Değişiyor?” ve “Sigorta Ürünlerinde Çapraz Satış Tanımı ve Önemi” olacak.

ATO BAŞKANI: “ŞİRKETLERİMİZİN BÜYÜMESİ İÇİN EĞİTİM ŞART”-

ATO Yönetim Kurulu Başkanı Gürsel Baran, iş hayatında eğitimin hem çalışan hem de işletme sahibi için önemli olduğunu vurgulayarak, “Şirketlerimizin büyümesi ve gelişmesi için eğitim şart” dedi. Ankara Ticaret Odası olarak üye işletmelerde insan kaynağının gelişmesine büyük önem verdiklerini vurgulayan Baran, şunları kaydetti:

“Dış ticaret ve girişimcilik gibi eğitimlerle ihtiyaç duyulan alanlarda eleman yetiştirerek, istihdam edilmesini sağlarken, mevcut çalışanların gelişmesine yönelik eğitimler de veriyoruz. İnsan kaynağının gelişimine katkı sağlamak, şirketin kendine yaptığı en önemli yatırımdır.”

ATO Sigortacılık Hizmetleri Meslek Komitesi Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyesi Kemal Gazioğlu da ücretsiz olarak verilecek eğitime tüm sigorta acentelerini davet etti.

 

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: ATO'dan, Sigortacılara, Çapraz, Satış, Eğitimi,
Yorumlar
Haber Yazılımı