Haber Detayı
21 Aralık 2017 - Perşembe 19:48
 
Av. Abdullah Polat'a Çok Önemli Bir Görev
Kırıkkale İli ve İlçeleri Kültür, Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Av. Abdullah Polat, 15 Temmuz Milli İrade ve Demokrasi Derneği (MİDDER)’nin İç Anadolu Bölge Başkanı oldu.
Etimesgut Haberi
Av. Abdullah Polat'a Çok Önemli Bir Görev

Ankara’da bulunan Kırıkkale İli ve İlçeleri Kültür, Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Av. Abdullah Polat, 15 Temmuz Milli İrade ve Demokrasi Derneği’nin İç Anadolu Bölge Başkanlığı’na getirildi.

   Hain darbe girişimi sonrası kurulan ve kısa sürede tüm Türkiye’de teşkilatlanan 15 Temmuz Milli İrade ve Demokrasi Derneği'nin İç Anadolu Bölge Başkanı olarak atanan Av. Abdullah Polat, kendisine onurlu bir görev verildiğini belirterek “Aziz Türk milletinin kanında, canında, ruhunda demokrasi, özgürlük ve bağımsızlık ruhu vardır.15 Temmuz Darbe girişiminde bulunan vatan hainleri de Türk milletinden büyük ders almıştır.15 Temmuz bu ülke için önemli tarihlerin biri olmasının yanında belki de uzun yıllar sürecek bir mücadelenin de ateşleyicisi olmuştur. Ülkemize dışarıdan ve içeriden musallat olmuş bütün lanetli düşüncelere ve düşmanlara karşı bir olmanın, diri olmanın bütün olmanın en büyük sebebi olmuştur. O gece bu ülke için gözünü kırpmadan hayatını feda eden kahramanların gelecek nesillere kalan emanetidir bu ülke. İşte 15 Temmuz Milli İrade ve Demokrasi Derneği’de bu düşünce ile kurulmuş ve kahramanların mirasını gelecek nesillere aktarıp yaşatmak en önemli gayesi olduğunu düşünerek bu yola girmiştir. Hepimize, bu ülkeyi oluşturan bütün insanlara düşen yegane ve en önemli görev şehitlerin neden hayatlarını verdiklerini aklımızdan çıkarmamamız ve bundan sonra her zaman vatan için mücadele etme azmimizin en yüksekte olması düşüncesidir. 15 Temmuz Milli İrade ve Demokrasi Derneği Vatan, millet, bayrak ve din sevgisini yaşayarak vatanımıza ve milletimize hizmet edecektir” diye konuştu.

Kaynak: Editör: İbrahim Keskin
Etiketler: Av., Abdullah, Polat'a, Çok, Önemli, Bir, Görev,
Yorumlar
Haber Yazılımı