Haber Detayı
10 Mayıs 2022 - Salı 11:01
 
Av. Abdullah Polat Milli Görev İçin Slovenya'ya Gitti
Etimesgut Belediyesi Meclis Üyesi ve aynı zamanda Kırıkkaleliler Derneği Başkanı olan Av. Abdullah Polat, Slovenya'da düzenlenen Turnuvada Milli Takımımızı temsilen Kafile Başkanı olarak Slovenya'ya gitti.
Etimesgut Haberi
Av. Abdullah Polat Milli Görev İçin Slovenya'ya Gitti

Ankara da hem sivil toplum kuruluşlarından hem de siyasette önemli görevler alan Kırıkkaleliler Dernek Başkanı Av. Abdullah Polat, Slovenya’da gerçekleşecek olan 2022-İTTF-PTT Masa Tenisi Turnavasın da yeniden kafile başkanı olarak görevlendirildi. Milli sporcular ve ile birlikte Slovenya’ya giden Polat şunları söyledi: “2024 Paris Olimpiyatları için çok önemli olan bu turnuvada inşallah milli sporcularımız Ebru Acer ve Sümeyra Türk kardeşlerimiz Türkiye’mizi en şekilde temsil edeceklerini ve al bayrağımızı göklere çıkaracaklarına canı gönülden inanıyorum."
 
SPORCULARIMIZ EN İYİ ŞEKİLDE HAZIRLANDI
 
“Sporcularımız bu turnuvaya bir aylık kamp sürecin de yoğun bir şekilde çalışarak hazırlandılar diyen Polat, “Hedefimiz takım ve ferdilerde finale kalıp madalya ve kupalar kazanıp 2024 Paris Olimpiyatları’nın kapılarını aralamak. Milli sporcularımızı en şekilde hazırlayan Bülent Baran ve Fatma Yütük antrenörlerimize teşekkür ediyorum. Ayrıca özel milli sporcularımıza her türlü imkanı sağlayan bunun içinde gece gündüz çalışan TOSSFED Başkanımız Birol Aydın Bey’e de teşekkür ediyorum. Genç milli sporcularımıza dualarınızı eksik etmeyin” diyerek kafile ile birlikte Slovenya’ya gittiler.
Kaynak: Editör: İbrahim Keskin
Etiketler: Av., Abdullah, Polat, Milli, Görev, İçin, Slovenya'ya, Gitti,
Yorumlar
Haber Yazılımı