Haber Detayı
11 Eylül 2020 - Cuma 16:04
 
Ayaş'ta Saadet Partisi'nden Üye Kayıt Hamlesi
Saadet Partisi Ayaş İlçe Başkanlığı nın düzenlediği Saadet Partisi Üye Kayıt çalışmasının ilki Ayaş Meydanında gerçekleştirildi.
Siyaset Haberi
Ayaş'ta Saadet Partisi'nden Üye Kayıt Hamlesi

Saadet Partisi Ankara İl Başkan Yardımcısı İlhami SABAN'ında katıldığı programa Ayaş halkı yoğun ilgi gösterdi.
 
" Biz Sizi Hiç Yanıltmadık" sloganı ile başlayan programda Saadet Partisi Ayaş İlçe Başkanı Cengiz ZEYREK  " Biz Milli Görüş'çüler iktidarda olduğumuz her dönemde Her zaman Hakkın ve haklının yanında olduk. Halkımızı Zamlara ve enflasyona ezdirmedik, mazlumun ve mağdurun her daim yanında olduk köylümüz, çiftçimiz emeğinin karşılığını alın terinin karşılığını fazlasıyla kazanınca traktör aldı,tarlasını büyüttü,evini yaptı...  Ama ne yazık ki şuan çiftçimiz kan ağlıyor mazot aldı başını gitti,gübre fiyatları aldı başını gitti,tarlasından kazandığı mahsul ise değerini görmüyor maalesef çiftçimiz perişan durumda" dedi.
 
Ayaş İlçe Başkanı Cengiz Zeyrek köylünün, esnafın, memurun, işçinin,emeklinin,bağkur'lunun yüzünün güldüğü cebinin para gördüğü tek hükümet 54.Erbakan hükümetidir. Yeniden o güzel günlerin gelmesi için Saadet Partisi saflarında hep beraber çalışalım yapılan yanlışları düzeltmek için, geleceğimiz için haydi Saadet Partimize üye olalım dedi.
Kaynak: Editör: İbrahim Keskin
Etiketler: Ayaş'ta, Saadet, Partisi'nden, Üye, Kayıt, Hamlesi,
Yorumlar
Haber Yazılımı