Haber Detayı
09 Ocak 2018 - Salı 13:20
 
Ayaş'ta 'Sarıkamış Şehitleri' İçin Özel Program Düzenlendi
Sarıkamış Şehitlerinin 103. Yıldönümü Anma Programında Ayaş Kaymakamlığı ve Ayaş Belediyesi işbirliğiyle "Ayaş Şehitleriyle Yürüyor. Ecdadımızı Unutmayacağız " yürüyüşü düzenledi.
Ankara Haberi
Ayaş'ta 'Sarıkamış Şehitleri' İçin Özel Program Düzenlendi

Anma Programı kapsamında Ayaş İlçe merkezinde bulunan  Ulu Camide Sarıkamış ve tüm Şehitler için Mevlid okutuldu. Ardından Bünyamin İlköğretim Okulu önünden Kaymakam Fatih Özdemir, Belediye Başkanı Burhan Demirbaş,Ayaş Meslek Yüksekokul Müdürü  Doç.Dr. Mutlu Yılmaz,Şehit Jandarma Üsteğmen Mehmet ÇİFÇİ'nin babası İsmail Çifçi, İlçe İdari Kurum Amirleri, Ak Parti Ayaş İlçe Başkanı  Mustafa Pekol ve Yönetimi, İlçe Siyasi Parti Temsilcileri,Belediye Başkan Yardımcısı Yılmaz Elveren , Belediye Meclis Üyeleri Mustafa Kaya ve Oğuz ŞEN, Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Ayşe Kartal ve Yönetimi, Ankara Dernekler Federasyonu Başkanı Alaettin Süer, İlçe Ziraat Odası Başkanı  Erdinç Polatateş, Muhtarlar Derneği Başkanı Muhterem Özdemir ve İlçe Muhtarları, Ankaralılar Derneği Ayaş Şube Başkanı  Hakan Deniz, Ayaşlılar Vakfı Yönetimi, ilçe öğretmen ve öğrencilerin katılımlarıyla  Ayaş Şehitliğine saygı yürüyüşü yapıldı. 

Sarıkamış şehitlerini anma Programı Ayaş Şehitliğinde Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı ardından Kuran-ı Kerim Tilaveti ve dualar ve  günün anlam önemini belirten konuşma ile son buldu.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Ayaş'ta, 'Sarıkamış, Şehitleri', İçin, Özel, Program, Düzenlendi,
Yorumlar
Haber Yazılımı