Haber Detayı
13 Mart 2019 - Çarşamba 00:48
 
Ayaşlılardan Nihat Hatipoğlu'na Yoğun İlgi
Ayaş Belediyesi mübarek üç ayların başlaması ile 8 Mart Kadınlar Gününde, Prof.Dr. Nihat Hatipoğlu’nun katılımları ile hazırlanan anlamlı bir programa imza attı.
Ankara Haberi
Ayaşlılardan Nihat Hatipoğlu'na Yoğun İlgi

Prof.Dr.Nihat Hatipoğlu’nun yoğun sevgi ile karşılandığı özel söyleşi programına, Ayaş Kaymakamı Fatih Özdemir,  Ak Parti Ankara Milletvekili Asuman Erdoğan,Belediye Başkanı  Burhan Demirbaş, Şehit Anneleri, Gazilerin Eşleri, Ak Parti İlçe Başkanı Ali Güven, Ayaş Kadın Kolları Başkanı Ayşe Kartal ve  çok sayıda Ayaşlı kadın katıldı.

 

Nihat Hatipoğlu’nu dinlemeye çoğunluğu kadın ve çocukların oluşturduğu yoğun bir kalabalık geldi. Salonu tıklım tıklım dolduran Ayaşlılar bol bol fotoğraf ve video çekimi yaptılar.


Kadınlar günü programı Fırat Türkmen ile  Muhammed Ahmet Feşçioğlu  tarafından söylenen ilahi dinletilerin ardından Prof.Dr.Nihat Hatipoğlu’nun  özel söyleşisi ile devam etti. Ayaşlıların ilgiyle izlediği  programın ardından Ayaş Kaymakamı ve Belediye Başkanı   Prof.Dr.Nihat Hatipoğlu’na teşekkür ederek,  plaket , çiçek ve hediye takdiminde bulundular. 


Ak Parti Ankara Milletvekili Asuman Erdoğan’a ,Şehit Annelerine, Gazi eşlerine ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın İstanbul’da misafiri olan Ayaşlı Meliha Nine’ye Prof.Dr.Nihat Hatipoğlu tarafından hediye ile çiçek takdiminde bulunuldu.  


Programa katılan tüm kadınlar çiçeklerle karşılanarak , sıfır atık kampanyasına tam destek için Belediye tarafından  geri dönüşümlü bez çanta ile gülsuyu , lokum  dağıtıldı. Çocukların da unutulmadığı programda patlamış mısır ve pamuk helva ikramı yapıldı.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Ayaşlılardan, Nihat, Hatipoğlu'na, Yoğun, İlgi,
Yorumlar
Haber Yazılımı