Haber Detayı
10 Şubat 2018 - Cumartesi 10:55
 
Bağlıcaspor Yönetimi'nden Enver Demirel'e Ziyaret
Etimesgut’ta yeni kurulan Bağlıcaspor Kulübü Başkan ve yönetimi, Belediye Başkanı Enver Demirel’i makamında ziyaret ederek fikir alışverişinde bulundular..
Etimesgut Haberi
Bağlıcaspor Yönetimi'nden Enver Demirel'e Ziyaret

   İlçede yeni kurulan spor kulüplerinden birisi olan Bağlıca Spor Kulübü Başkanı Yasin Gürbüz ve Yönetimi, Başkan Demirel’i ziyaret etti. Sohbet havasında geçen ziyarette Bağlıcaspor Kulübü Başkanı Yasin Gürbüz ve Yönetim Kurulu üyeleri tarafından  Başkan Demirel’e arkasında "06 ENVER DEMİREL" yazılı Bağlıca Spor Kulübü forması hediye edildi.
   Bağlıca Spor Kulübü Başkanı Yasin Gürbüz, ziyarette yaptığı konuşmasında Bağlıcaspor’un özellikle alt yapılara önem vererek gençleri yetiştireceğini ve futbol, boks, basketbol, voleybol, eskrim, badminton gibi branşlarda yeni sporcular yetiştirmek olduğunu ifade etti.
   Gürbüz, Etimesgut Belediyesi’nin spora verdiği önem ve yaptığı tesis yatırımlarıyla örnek bir belediye olduğunu belirterek Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel’e teşekkür etti.
   Demirel, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken “Amatör kulüplerimize destek olunması gerekiyor. Amatör kulüplerimiz olmazsa olmazımızdır. Amatör takımlar ne kadar başarılı olursa üst liglerdeki başarılar o kadar artar” diye konuştu.


   KULÜP YÖNETİMİNDE KİMLER YER ALIYOR?
   Av. Yasin GÜRBÜZ (Başkan), Başkan Av. Tarık KIRAÇ (Başkan Yrd.) Yönetim Kurulu Üyeleri;  İbrahim KESKİN, Yasin KARADAĞ, Ragup KAYALAR, Medeni ERASLAN, Tarık GÜZEL ve Hastaş Yönetim Kurulu Başkanı olan Ahmet Varol.

Kaynak: Editör: İbrahim Keskin
Etiketler: Bağlıcaspor, Yönetimi'nden, Enver, Demirel'e, Ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı