Haber Detayı
11 Nisan 2017 - Salı 21:43
 
Bağlumspor Madalya Rekoru Kırdı
Türkiye Wushu Federasyonu tarafından düzenlenen Türkiye Kumite ve Kata Şampiyonası’na katılan Keçiören Belediyesi Bağlum Spor madalya rekoru kırdı.
Keçiören Haberi
Bağlumspor Madalya Rekoru Kırdı

Bağlum Spor kazandığı 41 madalya ile tüm zamanların “aynı alanda alınan en çok madalya” rekorunu elde etti.

Bağlum Spor başarılarıyla Keçiören’i gururlandırmaya devam ediyor. 2-6 Nisan tarihleri arasında Antalya Lara Wow Topkapı Palace Otel’de gerçekleştirilen “Budokaido Kyokushin Ashihara(Full Kontak Karete) Minikler – Yıldızlar – Gençler – Büyükler – Veteranlar Türkiye Kumite ve Kata Şampiyonası”na 39 sporcusu ile katılan Bağlum Spor, 13 altın, 13 gümüş ve 15 bronz madalya olmak üzere toplam 41 madalya kazanarak “tüm zamanların aynı anda alınan en çok madalya” rekorunu kırma başarısını gösterdi. Madalya alan Bağlum Spor’lu sporcular Türkiye’yi 2017 yılında yapılacak uluslararası şampiyonalarda temsil edecekler.

Rekor kıran Bağlum Spor’u ve sporcularını tebrik eden Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, “Bağlum Spor’un başarıları bizi onurlandırıyor, gururlandırıyor. Sporda başarı için yerel yönetimlere büyük görevler düşüyor. Keçiören Belediyesi olarak geleceğin sporcularının yetişmesi için her türlü desteği vermeye devam edeceğiz. Sporcularımızın başarılarının devamını diliyorum, uluslararası yarışmalarda da bizleri gururlandıracaklarına gönülden inanıyorum” mesajını verdi.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Bağlumspor, Madalya, Rekoru, Kırdı,
Yorumlar
Haber Yazılımı