Haber Detayı
14 Ocak 2018 - Pazar 20:41
 
Bahçeli: MHP ile AK Parti Birlikte Hareket Edecek
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli Osmaniye'de açıklamalarda bulundu.
Siyaset Haberi
Bahçeli: MHP ile AK Parti Birlikte Hareket Edecek

Bahçeli, "2019 yılında yapılacak olan seçimlerle ilgili tutumumuzu 8 Ocak 2018'de çok açık şekilde ifade ve ilan ettik. Türkiye artık yeni bir siyasi sürece girmiştir. Bundan geri dönüş yoktur. Milletvekili ve Cumhurbaşkanı seçiminde AK Parti ile hareket ederek katkı sağlamayı hedefliyoruz" dedi.

AK PARTİ İLE HAREKET EDECEĞİZ

Bahçeli, konuşmasının özetinde, "2019'da yapılacak milletvekili ve Cumhurbaşkanı seçimlerine 22 aylık bir süre varken Türkiye şimdiden iç siyasi tartışmalarla oyalanmak istenmektedir. FETÖ savunuculuğuna savunanlar yıkıma hizmet eden işbirlikçilerdir. CHP, İP, HDP bir olmuş PKK ve FETÖ'nün yanında hizalanmışlardır. Bu amaçla 2019 yılında yapılacak olan seçimlerle ilgili tutumumuzu 8 Ocak 2018'de çok açık şekilde ifade ve ilan ettik. Türkiye artık yeni bir siyasi sürece girmiştir. Bundan geri dönüş yoktur. Milletvekili ve Cumhurbaşkanı seçiminde AK Parti ile hareket ederek katkı sağlamayı hedefliyoruz.

Milletimizin beklentilerine kulak veriyoruz. Birileri çılgılan dönüyor. İtirazların Türkiye hasımlarından geleceğini beklerken içerideki uzantılar ses veriyor. Kandil havarileri birer birer saklandıkları deliklerden fırlayıp kendilerine ele veriyorlar. Darbe ve işgal girişimi karşısında muğlak kalanlar bugün bize saldırıyorlar. Bunlar Atatürk'ün partisiyiz deyip Atatürk'ün aziz hatırasını zehirleyen şuursuzlardır." diye konuştu.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Bahçeli:, MHP, ile, AK, Parti, Birlikte, Hareket, Edecek,
Yorumlar
Haber Yazılımı