Haber Detayı
05 Mayıs 2020 - Salı 14:36
 
Balâ Belediyesinden Sokak Hayvanları İçin Proje
Balâ Belediyesi veteriner hizmetleri birimi, Başkan Buran’ın talimatıyla yiyecek bulmakta güçlük çeken sokak hayvanları için harekete geçti.
Ankara Haberi
Balâ Belediyesinden Sokak Hayvanları İçin Proje

Balâ Belediye Başkanı Ahmet Buran, ‘’İlçemizde sokak hayvanlarımızın yiyecek ihtiyacını karşılamak için çalışmalarımıza hız kazandırarak ilk etapta 9 ayrı besleme noktasının kurulumunu gerçekleştirdik. Önümüzdeki günlerde besleme noktalarımızın sayısını artırarak Rabbimin yarattığı masum canlılarımıza sahip çıkmaya devam edeceğiz’’ dedi.

 

BESLEME NOKTALARININ TAKİBİ DÜZENLİ OLARAK YAPILIYOR

Balâ Belediyesi veteriner hizmetleri birimi, Başkan Buran’ın talimatıyla yiyecek bulmakta güçlük çeken sokak hayvanları için harekete geçti. İlçede 9 ayrı yere hayvan besleme noktası sabitleyen ekipler, bu noktaların düzenli olarak takibini de yapıyor.

 

“SOKAK HAYVANLARI BELEDİYEMİZİN HİMAYESİNDE”

Besleme noktalarına düzenli olarak yiyecek takviyesi yapıldığını söyleyen Başkan Ahmet Buran, “İlçemizde yaşayan her bir canlıya sahip çıkmak gibi bir sorumluluğumuz var. Rabbimin yarattığı her bir canlının yaşama hakkını korumak durumundayız. Sokak hayvanlarımız belediyemizin himayesinde emin ellerdedir.”

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Balâ, Belediyesinden, Sokak, Hayvanları, İçin, Proje,
Yorumlar
Haber Yazılımı