Haber Detayı
27 Ocak 2018 - Cumartesi 01:07
 
Başkent Ankara Meclisi'nden ATO'ya Ziyaret
Ankara Milletvekili ve Başkent Ankara Meclisi Başkanı Nevzat CEYLAN ve yönetim kurulu üyeleri ATO Başkanı Gürsel Baran’ı makamında ziyaret ettiler.
Güncel Haberi
Başkent Ankara Meclisi'nden ATO'ya Ziyaret

Ankara Milletvekili ve Başkent Ankara Meclisi Başkanı Nevzat CEYLAN, Ankara’nın kültür merkezi, müze, kütüphane, stadyum ve yeni adliye binasına ihtiyacı olduğunu söyledi.

HERŞEY ANKARA İÇİN

Hemşehri Dernekleri Federasyonları ve 100’den fazla sivil toplum kuruluşunu bünyesinde barındıran Türkiye’nin en büyük çatı kuruluşlarından biri olan Başkent Ankara Meclisi’nin çalışmaları hakkında ATO Başkanı Gürsel Baran’a bilgi veren Ceylan: “ Bizim derdimiz Ankara, Ankara’ya katkı sağlamak adına elimizden ne geliyorsa yapmaya hazırız. Beraber güzel işler yapağımıza inanıyoruz” dedi.

ATO Başkanı Baran ise : ”Ankara’nın sorunlarını her platformda dile getirdiklerini ve Ankara ile ilgili projelere destek verdiklerini söyledi.

Ankara’nın fuar alanı, kültür merkezi, müze, kütüphane, stadyum, yeni adliye binası, bilişim vadisi ve serbest ticaret bölgesine ihtiyacı olduğunu vurgulayan Ceylan, Ankara’nın spor tesisi yatırımı konusunda yaşanan eksikliklerinin de en kısa sürede tamamlanması gerektiğini kaydetti.

ATO’nun çalışmalarından da övgüyle söz eden Ceylan, “Ankara Ticaret Odası’nda sizlerle birlikte bir canlılık başladı. Çalışmalarınızda destek vermeye hazırız” diye konuştu.

İSTESEK KIZILCAHAMAM’I DAVOS YAPARIZ

Ankara Ticaret Odası Başkanı Gürsel Baran, Ankara’nın çevresinde gelişmeye açık yerler bulunduğuna dikkati çekerek, “Bütün dünya Davos’a gidiyor. Kızılcahamam Davos’tan daha iyi bir yer. İstesek Kızılcahamam’ı da Davos yaparız. Kızılcahamam’daki o güzellik dünyadaki kaç şehirde var ” diye konuştu.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Başkent, Ankara, Meclisi'nden, ATO'ya, Ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı