Haber Detayı
20 Temmuz 2017 - Perşembe 20:19
 
Başkent EDAŞ, Ankara'da Ne Yapıyor?
Başkent EDAŞ, Ankara’da kesintisiz ve sürdürülebilir elektrik hizmeti kapsamında 2017 yılının haziran ayında bakım, onarım çalışmaları ile yatırımlarına devam etti.
Ankara Haberi
Başkent EDAŞ, Ankara'da Ne Yapıyor?

Başkent EDAŞ, Ankara’da sürdürülebilir ve kesintisiz enerji sağlanabilmesi amacıyla, elektrik şebekelerinin yenilenmesi için bakım, yenileme ve yatırım çalışmalarını sürdürüyor. Daha aydınlık bir Ankara için Beypazarı, Nallıhan, Elmadağ, Çankaya, Altındağ, Polatlı, Gölbaşı, Şereflikoçhisar, Etimesgut, Bala, Haymana, Ayaş, Güdül, Kızılcahamam, Çamlıdere, Kazan, Sincan, Çubuk, Akyurt, Kalecik, Pursaklar’da 13282 aydınlatma armatürünün bakımını gerçekleştiren Başkent EDAŞ ekipleri, bölgede 1244 pano ile 240 trafo ve 6 dağıtım merkezini de elden geçirdi. Ayrıca kentte 26 km’lik hattın bakımını yaptı.

Başkent EDAŞ, Haziran 2017’de yeni yatırımlara da hız verdi. Ankara’da 409 kilometrelik yeni kablo döşeyen Başkent EDAŞ ekipleri, kentte 2213 yeni aydınlatma armatürünün montajının yanı sıra yeni 329 elektrik panosu ve 80 trafo montajını da tamamladı.

Başkent EDAŞ’ın Ankara’daki bakım ve yatırım çalışmaları devam edecek.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Başkent, EDAŞ,, Ankara'da, Ne, Yapıyor?,
Yorumlar
Haber Yazılımı