Haber Detayı
28 Ağustos 2017 - Pazartesi 10:12
 
Başkent'te Müzik Mağazalarının Sayıları Artıyor
2011 yılından bu yana müzik enstrümanları alanında kentin nabzını tutan doremusic, son bir ayda iki mağaza birden açarak, şimdi Ankaralı müzisyenlere toplam 4 noktada hizmet veriyor.
Ekonomi Haberi
Başkent'te Müzik Mağazalarının Sayıları Artıyor

Türkiye’de müzik enstrümanları sektörünün lideri doremusic, Armada AVM’nin ardından Gordion AVM’deki yeni mağazasını da açtı. Dünyaca ünlü 120’den fazla enstrüman markasını amatör ve profesyonel müzisyenlerle buluşturacak her iki mağaza da, yüzlerce metrekarelik geniş alanları ve modern ortamlarıyla fark yaratıyor. doremusic 25 yıllık tecrübesiyle müzikseverlerin müzisyenliğe adım atmasına destek olmayı sürdürüyor.

Ankara’da iki Akademi birden

doremusic, Ankara’nın son yıllarda hızla gelişen müzik sahnesine bir katkı da eğitim alanında sunuyor. Ankara’da ilk kez bu iki mağazada yer almaya başlayan doremusic Akademi’de her seviyeden müzisyen için, piyanodan gitara, nefeslilerden vurmalı çalgılara, şan ve ensemble eğitiminden, kulak eğitimi ve ritim atölyesine, pek çok farklı program yer alıyor. Uzman öğretim görevlileri tarafından verilen derslerde öğrenciler, Royal Akademi başta olmak üzere ulusal ve uluslararası müzik okullarının yetenek sınavlarına da hazırlanabiliyor.

Kusursuz hizmet ile herkes için müzik

doremusic Türkiye’nin dört bir yanında, alanında uzman satış görevlileriyle tüm müzisyenlerin kendi seviyelerine, bütçelerine ve tarzlarına uygun enstrümana ulaşmasını sağlıyor. Sorunsuz teknik servis ve garanti süreçleriyle de, müziğin müşterileri için hiç susmamasını sağlıyor.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Başkent'te, Müzik, Mağazalarının, Sayıları, Artıyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı