Haber Detayı
14 Mart 2019 - Perşembe 01:51
 
BBP Etimesgut Adayı Bozkurt, Seçime İddialı Hazırlanıyor
Büyük Birlik Partisi Etimesgut Belediye Başkan Adayı Orhan Bozkurt, seçildiği taktirde Etimesgut'ta yapmayı düşündüğü projelerini gazetemize anlattı.
Etimesgut Haberi
BBP Etimesgut Adayı Bozkurt, Seçime İddialı Hazırlanıyor

BBP Etimesgut Belediye Başkan Adayı Orhan BOZKURT, gazetemize yaptığı açıklamasında "Seçilirsem  Ankara'nın Parlayan Yıldızı Etimesgut'ta Özgün ve Örnek Projeler hayata geçireceğiz. Etimesgut'u Ankara'nın ve Türkiye'nin bir numarası yapacağız. Allah'ın izni ve Etimesgut'lu  hemşerilerimin desteği ile bunu başaracağımıza inanıyorum" dedi.

Bozkurt, şu açıklamada bulundu;

Başkan olursam, Partimizin Kurucu ve Rahmetli Şehit Genel Başkanı Muhsin YAZICIOĞLU Partimizin misyonuna uygun çalışacağım. En önemli değerimiz Adalet ve doğruluk olacak. İlçemizi adaletle yöneteceğiz. Doğruluk şeffaf yönetim düsturumuz olacak. Etimesgutu hemşerilerimiz ile birlikte yöneteceğiz.

Önceliğimiz halkın sorunlarına neşter vuracağız. Belediye ile sorunu olan hemşerilerimizin sorunlarını ivedilikle çözeceğiz. Sorunsuz bir belediye vaat ediyoruz.

BOZKURT, Örnek ve Özgün projelerini başlıklar altında aşağıda yer verilmiştir. Bizi takip edin her gün yeni bir projemizi detaylı olarak açıklayacağız.


Etimesgut Kent Meydanı:

Ankara ve İlçeleri ilk kez bir meydana kavuşacak. Etimesgut Meydana kavuşacak. Meydan Etimesgutluların yaşam alanı olacak. Etimesgut'un kalbi Etimesgut Meydanında atacak. Sosyal etkinlik alanları ve alışveriş merkezleri ile Etimesgut’lu hizmete bu kompleks içinde ulaşacak.

Mahalle Konakları:

Köylü Pazarı, Doğal Ürünler, Kreş-Anaokulu Kompleksleri, Kutlama ve Taziye Evleri ile Mahalle Spor Komplekslerini projelendirdik. Etimesgut halkı hizmete kendisine en yakın, güvenli ve ekonomik ortamlarda kavuşacak.

Bilim-Sanat Proje ve Eğitim Merkezleri:

Gençlerimizin yarına daha donanımlı ve bilinçli hazırlanması amacıyla eğitim merkezlerini Etimesgut için, kolay ulaşılabilir mekânlarda projelendirdik. Gençlerimiz eğitime evlerine en yakın merkezlerde, belediyemizin desteğiyle ücretsiz olarak katılabilecek.

Yatırım Proje Geliştirme Merkezleri:

İş ve istihdam için proje hazırlama, finansman temini ve iş geliştirme çalışmalarında uzman personel desteğini sağlamak üzere danışma merkezleri açacağız. AB, Dünya Bankası, İthalat, İhracat, KOSGEB gibi teşvik-destek ve hibe projelerinde Belediyemiz sizlere ücretsiz danışmanlık hizmeti sunacak.

Çevre Koruma– Atık Dönüşüm Projesi:

İlçemizin sürekli artan nüfusuna, konut ve araç sayısına paralel olarak; çevre koruma, yeşil alan ve atık madde dönüşüm projelerinin hayata geçirilmesini sağlayacağız.


Diğer Proje ve Yönetim Modelimiz:

. Kentsel Dönüşüm Danışmanlık  Merkezi
. Belediye Destekli İş Geliştirme
. Şeffaf Belediyecilik
. Kent Konseyinin Aktifleştirilmesi
. Hesap Verebilirlik
. Engelliler İçin Şehir Plancılığı
. Meslek Edindirme Kursları
. Kadın İşgücünün Geliştirilmesi
. Akıllı Otopark Sisteminin Kurulması

Kaynak: Editör: İbrahim Keskin
Etiketler: BBP, Etimesgut, Adayı, Bozkurt,, Seçime, İddialı, Hazırlanıyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı