Haber Detayı
10 Ekim 2018 - Çarşamba 00:06
 
Belediye Başkanı Pazara İndi Fiyatları Tek Tek İnceledi
Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, dolar kurunda yaşanan dalgalanmayla birlikte fahiş fiyat artışının önüne geçmek için semt pazarlarında denetimlerde bulundu.
Keçiören Haberi
Belediye Başkanı Pazara İndi Fiyatları Tek Tek İnceledi

PAZARCILARA SIKI DENETİM

Türkiye yönelik ekonomik saldırıları fırsata çevirmeye çalışarak stokçuluk yapanlara ve fahiş zamlarla vatandaşı mağdur edenlere yönelik zabıta denetimlerinin artırılması talimatını veren Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, Etlik’te bulunan Osmanlı Halk Pazarı’nda fiyat denetiminde bulundu. Ürünleri fahiş kârla satan kimi pazarcılara cezai işlem uygulanırken, kimi pazarcılara ise fiyatları uygun hale getirmeleri için uyarıda bulunuldu. Vatandaşlarla da sohbet eden Başkan Ak, gönül rahatlığıyla alışveriş yapmaları için güven verdi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın stokçulara ve haksız kazanç elde etmek isteyenlere fırsat verilmeyeceğini işaret etmesiyle harekete geçen Keçiören Belediyesi zabıta ekipleri, ilçe genelinde ticarethanelere ve semt pazarlarına yönelik denetimlerini sıklaştırmıştı. Fiyat ve gramaj tutarsızlığı tespit edilen ticarethanelere çeşitli cezai işlemler uygulamıştı.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Belediye, Başkanı, Pazara, İndi, Fiyatları, Tek, Tek, İnceledi,
Yorumlar
Haber Yazılımı