Haber Detayı
28 Kasım 2019 - Perşembe 00:56
 
Beypazarı Belediyesi İhtiyaç Sahiplerinin Yanında
Beypazarı Belediyesi ihtiyaç duyulan onlarca farklı alanda sosyal projeler ve sosyal yardımlar gerçekleştirerek her durumda vatandaşlarının yanında olmaya devam ediyor.
Beypazarı Haberi
Beypazarı Belediyesi İhtiyaç Sahiplerinin Yanında

Beypazarı Belediyesi Sosyal Yardım İşler Müdürlüğü ihtiyaç sahibi vatandaşlara yönelik ücretsiz eşya ve giysi yardımını aralıksız sürdürüyor. Her yıl yüzlerce aileye umut olan hizmet, yardımseverlerin yaptığı eşya ve giysi yardımlarını daha çok kişiye ulaştırıyor. Yardımsever vatandaşlarımızın bağışladığı kullanılabilir durumdaki beyaz eşya, elektronik eşya, mobilya, yatak, yorgan ve mutfak eşyalarının yanı sıra her türlü giysi belediye ekiplerince alınıp, ihtiyaç sahiplerine ulaştırılıyor. Bağışçılar giyilebilir durumda olan giysilerini ve kullanılır durumda olan eşyalarını Beypazarı Belediyesi Sosyal Yardım İşler Müdürlüğü görevlilerine ulaştırarak, giysi ve eşya bağışında bulunabiliyor.

Eşya ve kıyafet bağışlamak isteyen vatandaşlarımız Beypazarı Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğüne 0312 762 25 10 nolu telefondan ulaşarak bağışlarını teslim edebilir.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Beypazarı, Belediyesi, İhtiyaç, Sahiplerinin, Yanında,
Yorumlar
Haber Yazılımı