İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Rusça Tercüme
Rusça Tercüme
Suluk
Suluk
Haber Detayı
13 Ağustos 2019 - Salı 03:26
 
Beypazarı, Kurban Bayramı'nda Sizleri Bekliyor
Türkiye'nin tarihi yapıları, doğal güzellikleri ve mutfak kültürüyle önemli turizm merkezlerinden Beypazarı, Kurban Bayramı tatilinde ziyaretçilerini bekliyor.
Beypazarı Haberi
Beypazarı, Kurban Bayramı'nda Sizleri Bekliyor

Yılda 500 bini aşan ziyaretçiyi ağırlayan Beypazarı, Kurban Bayramı tatili için en gözde seçeneklerden biri olmaya devam ediyor. Kurban Bayramı tatili öncesi Beypazarı'ndaki konaklama yerlerinde rezervasyon yoğunluğu yaşanıyor.

Tarih, doğa ve kültürü bir arada yaşamak isteyenlerin uğrak yeri Beypazarı İnözü Vadisi, Karagöl ve Eğriova Tabiat Parkları ile doğaseverlere eşsiz güzellikler sunarken, misafirperver ilçe halkı, tarihi konakları, müzeleri, yöresel ürünleri ve tatları ile ziyaretçilerin dikkatini çekiyor

Beypazarı'na özgü ürünlerin satıldığı yöresel ürün pazarından alışveriş yapmak, Beypazarı güveci, yaprak dolması, 80 katlı baklavası gibi yöresel lezzetleri tatmak isteyenleri, telkari gümüşlerini yakından incelemek, konak ve müzeleri gezmek isteyenleri Beypazarı'na davet eden Beypazarı Belediye Başkanı Tuncer Kaplan, ilçe olarak bayram hazırlıklarını tamamladıklarını dile getirerek, herkesin Kurban Bayramını şimdiden kutladığını belirtti.

BEYPAZARI BAYRAM TATİLİNDE ZİYARETÇİLERİNİ BEKLİYOR

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Beypazarı,, Kurban, Bayramı'nda, Sizleri, Bekliyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı