Haber Detayı
20 Eylül 2017 - Çarşamba 11:50
 
Beypazarı'nda Ferhat Göçer Rüzgarı Esti
Ankara 23. Uluslararası Beypazarı Festivali’nde ünlü sanatçı Ferhat Göçer ‘in verdiği konseri binlerce kişi izledi.
Beypazarı Haberi
Beypazarı'nda Ferhat Göçer Rüzgarı Esti

Sevilen radyo programcısı Gönül Dostu Şener’in sunumunda; Merve Özbey ve Erdem Kınay, Hamdiye Erol, İbocan konserlerinin yer aldığı festivalde, çeşitli yöresel ürün, hediyelik ağaç eşya stantları ve sergiler açıldı, stant-up, halk oyunları ve animasyon gösterileri yapıldı.

Bu yıl 23. yapılan Uluslararası Beypazarı Festivali’ne birbirinden ünlü ve sevilen şarkıcılar sahne aldı. Yoğun ve renkli programı ile dikkat çeken festivalde ünlü sanatçı Ferhat Göçer festival kapsamında hayranlarıyla buluştu. Sanatçı, birbirinden güzel şarkılarıyla festival alanına toplanan binlerce Beypazarlı ve Ankaralılara unutulmaz anlar yaşattı.

Türk halk ozanı ve halk müziğinin çok özgün isimlerinden Neşet Ertaş da türküleriyle anıldı. Ünlü Halk Ozanı İsmail Altunsaray, hologramda Neşet Ertaş ile birlikte düet yaparak, ustanın türkülerini seslendirdi, hayatından anekdotlar aktardı.

3 gün süren festivalde; ayrıca Merve Özbey ve Erdem Kınay, Hamdiye Erol, İbocan konser verecek, çeşitli yöresel ürün, hediyelik ağaç eşya stantları ve sergiler açılacak, stant-up, halk oyunları ve animasyon gösterileri yapıldı.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Beypazarı'nda, Ferhat, Göçer, Rüzgarı, Esti,
Yorumlar
Haber Yazılımı