Haber Detayı
01 Nisan 2020 - Çarşamba 13:58
 
Beypazarı'nda Günün 24 Saati İlaçlama Yapıyorlar
Beypazarı Belediyesi, koronavirüs (Covid-19) salgınının ülkemizde görüldüğü andan itibaren çalışmalara başlayarak tüm tedbirleri aldı.
Beypazarı Haberi
Beypazarı'nda Günün 24 Saati İlaçlama Yapıyorlar

Belediye bünyesindeki ilaçlama ekiplerinin sayısı artırılarak ilçenin her noktasında vatandaşların sağlığı ve huzuru için ilaçlama ve dezenfekte çalışmalarına 7 gün 24 saat hizmet anlayışı ile devam ediyor.

Ayrıca ilçede kurulan Vefa Sosyal Destek Hattı ile de sokağa çıkması kısıtlanan 65 yaş üstü vatandaşlar ile kronik rahatsızlığı bulunan vatandaşların evlerinde mağdur olmamaları adına destek hattına gelen çağrılar anlık değerlendirerek saha ekiplerinin müdahalesi hızlandırılıyor.

Beypazarı Belediye Başkanı Tuncer Kaplan, ‘Pandeminin ülkemizde baş gösterdiği andan itibaren ilçemizde alınacak tedbirler konusunda seferberlik ilan ederek bu zorlu süreçle mücadelemiz başladı. İlk olarak ilaçlama ekip sayılarımızı artırarak ilçemizin her noktasında dezenfekte çalışmalarımıza başladık. Ardından Vefa Sosyal Destek Hattını hayata geçirerek evden çıkması kısıtlanan vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılamaya başladık. Vatandaşlarımızın sağlığı ve huzuru için tüm imkanlarımızla çalışıyoruz’ dedi.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Beypazarı'nda, Günün, 24, Saati, İlaçlama, Yapıyorlar,
Yorumlar
Haber Yazılımı