Haber Detayı
03 Mayıs 2018 - Perşembe 00:06
 
Beypazarı Şehitliğine Yeni Şehitler Anıtı Yapıldı
Beypazarı Belediye Başkanı Tuncer Kaplan’ın talimatıyla gerçekleştirilen çalışmalar kapsamında çevre düzenlemesi tamamlanan Beypazarı şehitliğine...
Beypazarı Haberi
Beypazarı Şehitliğine Yeni Şehitler Anıtı Yapıldı

Beypazarı Belediye Başkanı Tuncer Kaplan’ın talimatıyla gerçekleştirilen çalışmalar kapsamında çevre düzenlemesi tamamlanan Beypazarı şehitliğine Ay yıldızlı bayrağımızın ve Beypazarlı şehitlerimizin adının yazılı olduğu bir kompozisyonla hazırlanan yeni şehitlik anıtı yapıldı. ‘’Bu topraklar üzerine döktükleri her damla kanla yeniden ve yeniden bu vatanı vatan yapan, vatan, millet ve bayrak uğrunda gözlerini kırpmadan canlarını feda eden aziz şehitlerimiz için ne yapsak azdır’’ diyen Beypazarı Belediye Başkanı Tuncer Kaplan yapılan çalışmaları yerinde inceledi.

Şehitlik Anıtın da yapılan çalışmalar hakkında bilgi alan Beypazarı Belediye Başkanı Tuncer Kaplan, ‘’Kahraman Şehitlerimizin isimlerini yaşatmak adına güzel bir çalışma yaptık. Yaptığımız bu çalışma ile şehitliğimizi ziyarete gelen vatandaşlarımız şehitliğimizde yatan kahramanlarımızı isimleri ile öğrenip hatırlayacak, Vatanı ve Bayrağı için kanlarını dökmüş aziz Şehitlerimiz için yaptığımız her hizmet bizim için gurur vesilesidir’’ dedi.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Beypazarı, Şehitliğine, Yeni, Şehitler, Anıtı, Yapıldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı