Haber Detayı
27 Haziran 2016 - Pazartesi 19:07
 
Beypazarı Belediyesi'nden Gıda Yardımı
Beypazarı Belediye Sosyal İşler müdürlüğü ekipleri , Beypazarı köylerinde çat kapı yaparak iftarlık gıda malzemesi dağıtımı yaptılar.
Beypazarı Haberi
Beypazarı Belediyesi'nden Gıda Yardımı

Köylerde tesbit edilen yoksul kişilerin kapısını çalan Belediye sosyal Hizmetler Müdürlüğü ekipleri poşetlerdeki gıda maddelerini vererek, “ Beypazarı belediyemizin sizlere iftarlığı “ diyerekköylerdeki ihtiyaç sahibi vatandaşların da mutlu olmaskını sağlıyorlar. Sosyal Hizmetler Müdürü İsmail Kayabaşı, “ önemli olan insanları mutlu etmek, onların yüzlerinde bir tebessüm görebilmek. Onları incitmeden, gururlarını okşayıcı ifadelerde bu yardımları sürdürüyoruz “ diyerek yardımların devam ettiğini dile getirdi.

Vatandaşların ihtiyacına merhem olmaya çalıştıklarını ifade eden Kaplan, "Bu duygu ve düşüncelerle inşallah her geçen gün biraz daha artan oranda ve sayıda bu desteklerimizi, bu yardımlarımızı vermeye çalışacağız" dedi.

Beypazarı Belediye Başkanı Tuncer Kaplan, yaptığı açıklamada, ramazan ayında her yıl olduğu gibi bu yıl da belediye olarak ihtiyaç sahiplerine gıda yardımında bulunduklarını belirtti.

Ramazanda manevi duyguların had safhaya ulaştığını kaydeden Kaplan, şöyle devam etti:

"Ramazan, yardımlaşma değerinin en üst seviyelerde arttığı bir aydır. Bu ramazan ayında Ramazan çadırı kurmadık. Kurmadık ama, gerçek anlamda ihtiyaç sahibi ailelerimizi evlerinde  bulup ramazan paketlerimizi onlara kavuşturmanın çabasındayız. dedi.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Beypazarı, Belediye, Sosyal, İşler, müdürlüğü, ekipleri, , Beypazarı, köylerinde
Yorumlar
Haber Yazılımı