Haber Detayı
17 Mayıs 2013 - Cuma 19:14
 
Beypazarı'nda Müzikal Yetenek Yarışması
Beypazarı Belediyesi ve Beypazarı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen 3.Müzikal Yetenek Yarışması yapıldı
Ankara Haberi
Beypazarı'nda Müzikal Yetenek Yarışması

Beypazarı Belediye Başkanlığı ve Beypazarı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü İşbirliği ile düzenlenen müzikal yetenek yarışması  Beypazarı Öğretmenevi salonunda gerçekleştirilen final ile sona erdi. Beypazarı Kaymakamı Mustafa Kaya, Beypazarı Belediye Başkanı M.Cengiz Özalp, Beypazarı İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Temür, okul müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve halkımızın katılımı ile gerçekleştirilen yarışma büyük çekişmeye sahne oldu.

 İlk ve ortaokullarda 10 liselerde 9 öğrencinin yarıştığı ses yarışması sonucunda; ortaokul kategorisinde Beypazarı Ortaokulu Öğrencisi Elif Yağımlı birinci, Kemal Milaslı Ortaokulu öğrencisi Derya Adsoy ikinci, Cumhuriyet Ortaokulu öğrencisi Berika Uymaz üçüncü oldu.

Lise kategorisinde Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencisi Mustafa Ünal birinci, NKV Anadolu Lisesi öğrencisi Bengisu Gündoğan ikinci, Ticaret Meslek Turizm Otelcilik ve Meslek Lisesi öğrencisi Rızacan Bağcı üçüncü oldu. 4 öğrenci de mansiyon ödülü aldı.

Beypazarı Belediye Başkanı M. Cengiz Özalp Yarışmaya katılan tüm öğrencilere, müzik öğretmenlerine ve  tüm emeği geçenlere teşekkür ederek öğrencilere başarılar diledi.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Beypazarı, Belediyesi, Beypazarı, İlçe, Milli, Eğitim, Müdürlüğü, tarafından,
Yorumlar
Haber Yazılımı