Haber Detayı
26 Temmuz 2017 - Çarşamba 17:31
 
Bilkent Center'da Değişim Başladı
Ankara’nın “ilk” açılan alışveriş merkezlerinden biri olan Bilkent Center yenileniyor.
Ekonomi Haberi
Bilkent Center'da Değişim Başladı

1998 yılından bu yana müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile alışveriş merkezi tanımının sınırlarını aşarak “yaşam merkezi” kavramını sektöre kazandıran Bilkent Center’da değişim başladı.

Değişen ve gelişen müşteri ihtiyaçlarına cevap vermek ve Ankara sosyal yaşamına renk katmak amacıyla 2015 yılında Bilkent Station’ın hayata geçirilmesiyle başlayan değişim, Bilkent Center’ın yenilenmesi ile devam ediyor. Bilkent Station bünyesinde sunduğu geniş yelpazedeki farklı markalar ve lezzetler ile çok kısa sürede gençlerin ve ailelerin yoğun olarak tercih ettiği bir yaşam ve eğlence merkezi haline geldi.

Bilkent Station için iç mimar Abdullah Burnaz ile çalışan Bilkent Center yönetimi, Bilkent Center’ın yenilenmesinde de tercihini yine Burnaz’dan yana kullandı. Yenilenme iki ayrı bölüm halinde gerçekleştirilecek olup öncelikle fast food bölümünde değişim başladı. Fast food bölümündeki yenilenmenin tamamlanmasının ardından Bilkent Center’ın zemin katında değişim ve yenilenme gerçekleştirilecek.

Eşine rastlanmamış ve eğlenceli markaların bulunduğu Bilkent Station’ın şehir içinde yarattığı dinamizme, yenilenmesi ile ortak olacak Bilkent Center, başkentte alışveriş, eğlence ve sosyal etkinlikler için en çok tercih edilen yaşam merkezlerinden biri olmayı sürdürecek.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Bilkent, Center'da, Değişim, Başladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı