Haber Detayı
17 Aralık 2020 - Perşembe 09:37
 
Bilkent Center Sanata Köprü Olmaya Devam Ediyor
Sergiden konsere, festivalden tiyatroya sanatın her alanında sayısız etkinliğe ev sahipliği yapan Bilkent Center, 2021 yılında da sanata köprü olmaya devam edecek.
Güncel Haberi
Bilkent Center Sanata Köprü Olmaya Devam Ediyor

2021 yılında da birçok sanat etkinliğine ev sahipliği yapacaklarını belirten Bilkent Center, sanatı ve sanatçıyı destekleyen projelerde de yer almaktan duydukları memnuniyeti dile getirdi. 10 yıldır Bilkent Sanat Sokağı ile sayısız sergi ve projeleri Ankaralılar ile buluşturan Bilkent Center, 2017 yılından bu yana düzenlediği Uluslararası Bilkent Sanat Festivali ile yurt içinden ve yurt dışından yüzlerce resim ve heykel sanatçısını sanat severler ile buluşturdu.

 

Geçtiğimiz yıl 5. Uluslararası Ankara Kukla Festivali’ne ve 2018 yılında 22. Uluslararası Ankara Caz Festivali’ne ev sahipliği yapan Bilkent Center, sanatın her alanında sanatçılara gösterdiği destek ile yıllardır çalışmalarını sürdürmekte. Bilkent Center sanata yaptığı süregelen yatırımlar kapsamında bu yıl da Ankara Sanat Tiyatrosu’nu bünyesine katarak yeni ve modern tiyatro salonu Bilkent Sahne ile 2020’nin son çeyreğinde sanatla dolu bir geleceğe yatırım yapmanın mutluluğunu yaşıyor. 

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Bilkent, Center, Sanata, Köprü, Olmaya, Devam, Ediyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı