Haber Detayı
17 Haziran 2016 - Cuma 20:36
 
Bilkent'te Kuluçka Mezuniyet Töreni
Bu yıl Bilkent CYBERPARK Kuluçka Mezuniyet Töreni 3.kez gerçekleşti!
Ankara Haberi
Bilkent'te Kuluçka Mezuniyet Töreni

2 Haziran Perşembe günü Dr. Fikret Yücel Konferans Salonu’nda büyük bir etkinlik ile 3.Kuluçka Mezuniyet töreni kutlandı.

Gelenekselleşen Kuluçka Mezuniyet Töreni’nde, Bilkent CYBERPARK bünyesinde Kuluçka Programını tamamlayarak Ar-Ge firması statüsüne geçen firmalar özel bir kutlama ile onore edildi.

Genel Müdür Canan Çakmakcı’nın konuşmasıyla başlayan etkinliğin ilk kısmında bir CYBERPARK kuluçka başarı hikâyesi olan KV331 firmasından Gerçek Dorman kendi hikâyelerini yeni mezunlara aktardı. Ardından Zaytung’un kurucusu Hakan Bilginer “Biz Bile Yaptıysak!” diyerek kendi başarı hikâyelerini esprili mizacı ile anlattı.

Törende mezun firmalara madalyalarını ve sertifikaları TC Bilim Sanayi Teknoloji Bakanlığı, Teknoloji Geliştirme Bölgeleri Genel Müdürlüğünden Şube Müdürü İbrahim Karabulut tarafından takdim edildi.

CYBERPARK firmaları arasında 2015 ve 2016 yıllarında yerli ve yabancı yarışmalarda derece alan girişimciler kendileri için özel olarak tasarlanan CYBERPARK Kuluçka Gurur Tablosu’na brövelerini asarak başarılarını ölümsüzleştirdi.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Bu, yıl, Bilkent, CYBERPARK, Kuluçka, Mezuniyet, Töreni, 3kez, gerçekleşti
Yorumlar
Haber Yazılımı