Haber Detayı
18 Mayıs 2017 - Perşembe 21:49
 
Bir Yaz Kampından Çok Daha Fazlası: Geleceğin Yıldızları
Hayatımızdaki artan dijitalleşme ve kentleşme sebebiyle çocuklarımız doğada çok az vakit geçirebiliyor, insanlarla yüz yüze iletişimde zorlanıyor ve gerçek hayatı öğrenemiyor. Bu yüzden “Geleceğin Yıldızları” çocuğunuzu eğlendirirken, keşfetmesini ve öğrenmesini sağlayan başarılı programlar sunuyor; hem de tam 28 yıldır!
Güncel Haberi
Bir Yaz Kampından Çok Daha Fazlası: Geleceğin Yıldızları

5-12 yaş ve 13-17 yaş gruplarına özel 16 farklı yaz programı ile çocuklara ve gençlere, kendi ayakları üzerinde durmalarını, özgüvenlerini ve liderlik becerileri arttırmayı hedefleyen Geleceğin Yıldızları ekibi; spor ve eğitim geçmişleriyle ön plana çıkan tamamı alanında uzman kadrosuyla tüm Türkiye’yi kapsayan faaliyetler gösteriyor.

Geleceğin Yıldızları ile kamp denince aklınıza çadırlar gelmeyecek!

Yaz kamplarının eğlenceli olduğuna dair hiç şüphe yok. Çocuklar şarkılar söyler, eğlenceli oyunlar oynar, yüzer ve kamp ateşi etrafında hikayeler anlatırlar... Son 50 yıldır kitaplarda filmlerde, televizyon programlarında çizilen kamp resimleri işte bu, fakat kamplarda eğlenceden çok daha fazlası var; çocukların fiziksel ve sosyal gelişimi, yeni arkadaşlıklar kurmaları, o yaşlardaki ‘role model’ ihtiyaçlarının kamplardaki genç, çalışkan ve sorumluluk sahibi liderler ve antrenörlerin karşılanması... Çocuklar ve gençler, aileden ayrı yaşama becerilerini kampların güvenli ortamında, kendilerine role-model olacak liderleriyle beraber geliştiriyorlar.

Kamp, ilklerdir; ilk uzun süreli evden ayrılma, ilk ateş yakma ya da ateş başı öykülerinin keyfini çıkarma ve çocuğa ve onun güzel yeteneklerine değer veren bir toplumun parçası olma. Kamp anılar yaratmaktır,  geleneklere saygı duymak onu taçlandırmak ve daha büyük bir şeyin parçası olmaktır.

TÜRSAB güvencesiyle, uluslararası standartlarda hizmet sunan Geleceğin Yıldızları, amacına uygun farklı şehir ve seçkin tesislerde gerekli uygun alt yapıyı kurarak katılımcılar için  keyifli bir kamp deneyimine hazır hale getiriyor. Tüm aktivite ve programlar, dünyada başarılı çalışmalar göz önüne alınarak hazırlanırken, çocukların ve gençlerin kamp süresi boyunca, yaşıtlarıyla sosyalleşmeleri ve hiç unutamayacakları dostluklar kazanmaları için dünya standartlarında, modern ve hijyenik bir altyapı sunuluyor.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Bir, Yaz, Kampından, Çok, Daha, Fazlası:, Geleceğin, Yıldızları,
Yorumlar
Haber Yazılımı