Haber Detayı
28 Kasım 2020 - Cumartesi 12:47
 
Birevim'de Peşinat Ödemeden Araba Alma Fırsatı
Küçük tasarruflar ile hayallerin gerçek olması adına çalışan Birevim; tüketiciler için peşinatsız ev alma dışında farklı hizmetler de sunuyor.
Güncel Haberi
Birevim'de Peşinat Ödemeden Araba Alma Fırsatı

Küçük tasarruflar ile hayallerin gerçek olması adına çalışan Birevim; tüketiciler için peşinatsız ev alma dışında farklı hizmetler de sunuyor. Birevim’de faiz veya vade farkının olmaması çok ciddi bir avantaj! Herkesin bildiği gibi araba sahibi olmak isteyen tüketiciler taşıt veya ihtiyaç kredisi çekerek finansman arayışlarını sonlandırıyorlar. Fakat, faiz oranları yüzünden almış oldukları kredileri geri öderken çok zorlandıklarını da söylemek gerekir. Bunun yanı sıra, ihtiyaç veya taşıt kredisi kullansanız dahi araba almak için bir miktar peşinat ödemeniz gerekiyor. Sonuç olarak, tüketicilerin her ne olursa olsun birikim yapmaları şart!

 

Birevim’den Araba Almak

Peşinatsız araba almak için her şeyden önce Birevim’e başvuru yapmanız gerekiyor. Başvuru yapmadan evvel satın almak istediğiniz arabaya karar vermelisiniz. Bu noktada, sıfır veya ikinci el araba seçme şansınız da bulunmaktadır. Bir sonraki aşamada ise aylık en çok ne kadar taksit ödeyeceğinizi belirlemelisiniz. Bu sayede, Birevim müşteri temsilcisi sizi bütçenize uygun bir gruba dahil edecektir.

Faizsiz araba almak için ilk seçeneğiniz Birevim olmalı! Çünkü, Birevim sayesinde yalnızca alacağınız arabanın ücretini ödemiş olacaksınız. Bir başka deyişle, taşıt kredisinde olduğu gibi araba tutarının neredeyse iki katını ödemeniz imkanlar dahilinde olmayacaktır. Peşinatsız araba almak adına Birevim’e başvuru yapmanız son derece basit! Bunun için ilk olarak internet üzerinden form doldurmayı denemelisiniz. Yalnızca kişisel bilgileriniz ve iletişim numaralarınız ile formu doldurduktan sonra Birevim müşteri temsilcisi sizi en kısa sürede arayacaktır. İstediğiniz takdirde yaşadığınız yerde bulunan Birevim şubesine de gidebilirsiniz. Şubelerin adresleri hakkında bilgi almak adına Birevim’in internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Faizsiz araba alma konusunda Birevim’in sunmuş olduğu avantajlar bununla sınırlı değil! Türkiye’nin her yerinden istediğiniz aracı seçme şansınız bulunmaktadır. Yalnızca küçük taksitlerle istediğiniz takdirde peşinatsız ve ara ödemesiz olarak araç satın alabilirsiniz. Bu noktada, peşinatsız ev alma noktasında sıra tespitli ve serbest planlı tasarruf yöntemlerinden birisini tercih edebilirsiniz. Son olarak, Birevim’de yapılan çekilişlerin her birinin noter huzurunda gerçekleştirildiğini de söylemeliyiz.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Birevim'de, Peşinat, Ödemeden, Araba, Alma, Fırsatı,
Yorumlar
Haber Yazılımı