Haber Detayı
01 Kasım 2014 - Cumartesi 02:06
 
Bülent Taşan 6 Aylık İcraatlarını Anlattı
Ayaş Belediye Başkanı Bülent Taşan, Belediye Düğün Salonunda düzenlenen halkı bilgilendirme toplantısında, göreve geldiğinden bu yana ilk kez bilgilendirme toplantısı düzenlediğini söyledi.
Ankara Haberi
Bülent Taşan 6 Aylık İcraatlarını Anlattı

Ayaş Belediye Başkanı Bülent Taşan, Belediye Düğün Salonu'nda Halk Günü düzenledi. Başkan Yardımcısı, Belediye Birim Amirlerini ve Belediye Meclis Üyelerini yanına alarak düzenlediği bilgilendirme toplantısında göreve geldiği günden bu yana yaptıkları çalışmaları anlatan Taşan kendisine yöneltilen sorulara da yanıt verdi. Toplantıya AK Parti Ayaş İlçe Başkanı Hakan Deniz'de katıldı.

Taşan, ilçenin uzun süre hizmet görmediğini savunarak, bu eksiklikleri gidermeye çalıştıklarını bildirdi. Taşan, "Biz belediyeyi devraldığımızda tuvaletleri bile kapalıydı girilmiyordu. Ayaş Deresi çöplük gibiydi. Belediye binasını hemen ele aldık ve Ayaş ilçesine yakışan bir belediye binası olsun istedik bu anlamda kısa sürede iç ve dış cephelerde boya badana gibi çalışmalarla belediye güzelleşti" dedi.


Ayaş'ın sil baştan imarı için uğraş verdiklerini ifade eden Taşan, şöyle konuştu:
"Ayaş"a 30 yataklı bir devlet hastanesi ile Ankara Üniversitesi'ne bağlı olarak bir yüksekokul açılmasına öncülük ettik. Ayaş'ın göç veren değil, göç alan bir ilçe haline getireceğiz. Tüm mahallelerimize de hizmetlerimiz, köy konağı ve mezarlık düzenlemeleri ve bakımları konusunda vermeye çalışıyoruz. Mahallelerde son yağan yağmurlar sonrasında 300 kilometrelik yol ağında bakım çalışmasında bulunduk."
Taşan, konuşmasının ardından muhtarlardan ve sivil toplum kuruluşu temsilcilerinden gelen soruları yanıtladı.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Ayaş, Belediye, Başkanı, Bülent, Taşan, Belediye, Düğün, Salonunda, düzenlenen,
Yorumlar
Haber Yazılımı