Haber Detayı
28 Ekim 2017 - Cumartesi 11:55
 
Cahit Kayalar, CHP Etimesgut İlçe Kongresine Dikkat Çekti
CHP Etimesgut İlçe Örgütü, 25 Kasım'da İlçe Kongresini yapacak. Cahit Kayalar, kongre öncesinde parti teşkilatını ve yönetimde görev almak isteyenleri uyardı.
Etimesgut Haberi
Cahit Kayalar, CHP Etimesgut İlçe Kongresine Dikkat Çekti

   CAHİT KAYALAR, 25 Kasım’da yapılması planlanan CHP Etimesgut İlçe Kongresi öncesinde partilileri ‘Kongre sonucunda yeni ilçe yönetiminde görev alacak ve oluşturulacak yeni  yönetimin önemine” vurgu yaparak, “Herkesi kucaklayan, parti birlik ve beraberliği sağlarken gruplaşmaları da ortadan kaldıracak güçlü bir yapı oluşturulmalıdır” dedi.

   Etimesgut’un hızlı bir nüfus artışına sahne olduğunu hatırlatan Kayalar, “Bugün Etimesgut ilçemiz, Eryaman ve merkez mahalleleri, Elvankent, Turkuaz Konutları ve Yapracık TOKİ evleri başta olmak üzere çok sayıda bölgeye sahip. Yaklaşan yerel ve genel seçimleri düşünecek olursak, ki bu seçimlere partimizi hazırlayacak olan 25 Kasım’da kongremizde seçeceğimiz arkadaşlar olacak; güçlü bir teşkilat yapısı ortaya konulmalıdır. Hiç kimsenin adamı olmayacak, 2014 seçimlerinde yaptığımız hataları yapmayacak bir yönetimi hazırlamamız gerekir” diye konuştu.

   CHP’nin Etimesgut’ta yerel seçimleri kazanabilecek bir potansiyele sahip olduğunu da hatırlatan Cahit Kayalar, “Son seçimlere baktığımız zaman CHP’nin kendi oylarının seçim kazanmaya yetmeyeceği ortadadır. Bunun için diğer partilerden, Etimesgut’un genelinde oy alabilecek bir aday etrafından birleşmemiz çok önemli. Demokratik bir ortamda yapıldığına inandığımız delege seçimlerinin sonuçlarının yansımasını İlçe Kongremizde göreceğiz. Yeni göreve gelecek olan arkadaşlarımızın da, az önce belirttiğim gibi herkesi kucaklayan, birliği, beraberliği sağlayan, toplum içerisinde kendilerini kabul ettirmiş ve en önemlisi de gruplaşmaları ortadan kaldırabilecek yapıda olmaları lazım” açıklamasında bulundu.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Cahit, Kayalar,, CHP, Etimesgut, İlçe, Kongresine, Dikkat, Çekti,
Yorumlar
Haber Yazılımı