Haber Detayı
07 Kasım 2017 - Salı 11:24
 
Çamlıdereliler, Yenimahalle'de Biraraya Geldiler
Çamlıdere ve Doğa Dostları Derneği’nin 11’inci kuruluş yıldönümü, Yenimahalle Belediyesi’nin ev sahipliğinde İlkadım Salonu’nda düzenlenen geceyle kutlandı.
Yenimahalle Haberi
Çamlıdereliler, Yenimahalle'de Biraraya Geldiler

Yıldönümü yemeğine Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Çamlıdere Kaymakamı Mutlu Köksal, Çamlıdere Belediye Başkanı Hazım Caner Can, Çamlıdere ve Doğa Dostları Derneği Başkanı Barbaros Yılmaz, dernek üyeleri ve çok sayıda davetli katıldı.

Program; derneğin geçen 11 yıllık süre içerisinde yapmış olduğu tüm faaliyet ve projelerin anlatıldığı slayt gösterimiyle başladı.

Biz beraber oldukça Türkiye bütün sorunlarını aşacaktır

Çamlıderelileri Yenimahalle’de ağırlamaktan memnuniyet duyduğunu ifade eden Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar “Türkiye’nin her yeri güzelliklerle dolu. Ancak; sevecen insanlarıyla Çamlıdere, güzel doğası, yaylaları, ormanları, oksijeniyle sadece sakinlerine değil Başkentimize nefes olan en güzel yerleşim yerlerinden biridir. Buranın kıymetini bilmeliyiz. Çamlıdere’nin hak ettiği değeri görebilmesi için herkesin elinden gelen gayreti göstermesi gerekiyor. Hepimiz aynı köklerden geliyor. Biz beraber oldukça, kardeşliğimizi, birliğimizi, beraberliğimizi yaşattıkça Türkiye bütün sorunlarını aşacaktır. İnsanlarımız da mutlu olacaktır” dedi.

Gecede; Çamlıdere’ye değer katanlara da plaketleri verildi. Çamlıdere ve Doğa Dostları Derneği adına Belediye Başkanı Hazım Caner Can, hemşeri derneklerine ve Çamlıdere’ye verdiği desteklerden dolayı Başkan Yaşar’a plaketle teşekkür etti.

Sunuculuğunu Radyocu ve Sunucu Kemal Yıldız'ın yaptığı gecede, Çamlıdere’nin yetiştirdiği sanatçılar Şerife Çalıkıran ve Kemal Sağlam şarkılarıyla konuklara unutulmaz bir gece yaşattı.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Çamlıdereliler,, Yenimahalle'de, Biraraya, Geldiler,
Yorumlar
Haber Yazılımı