Haber Detayı
12 Haziran 2018 - Salı 00:57
 
Çankaya Belediyesi'nden Yaz Spor Okulları
Çankaya Belediyesinin, 7-14 yaş arası çocuklar için düzenlediği Yaz Spor Okulu’na bu yıl bin 521 çocuk kaydoldu. Çocuklar her sene olduğu gibi bu yaz da spora doyacak.
Çankaya Haberi
Çankaya Belediyesi'nden Yaz Spor Okulları

Çankaya Belediyesinin 7-14 yaş arası çocuklar için düzenlediği Yaz Spor Okuluna bu yıl bin 521 çocuk kaydoldu. Yoğun talebin hemen hemen hepsine cevap vermeye çalışan Çankaya Belediyesi, bu yıl da çocuklara futbol, basketbol, voleybol, tenis, aikido, satranç, karate ve yüzme branşlarında eğitim verecek.

Dersler, Çankaya Belediyesi Ahmet Taner Kışlalı Spor Salonu, Ahlatlıbel Atatürk Parkı ve Spor Tesisleri, Galeri Çankaya ve Hacettepe Üniversitesi Beytepe Kampüsü’nde yapılacak. Branşlardan karateye 119, futbola 224, basketbola 236, satranca 163, aikidoya 155,voleybola 184, tenise 140, yüzmeye ise 300 çocuk katılacak.  
 

ÜCRETSİZ SERVİS İMKANI

Branşlarında uzman antrenörler tarafından ücretsiz olarak verilecek dersler öncesi Çankaya Belediyesi tarafından öğrencilere şort, tişört, şapka, çorap gibi spor çalışma anında ihtiyaç duyacakları malzemeler hediye edildi. 18 Haziran-27 Temmuz tarihleri arası gerçekleştirilecek eğitimlerde çocuklara ücretsiz servis imkanı da sağlanacak. Yaz Spor Okulu katılım listeleri 11-12 Haziran tarihleri arası Çankaya Belediyesinin internet sitesinde yayınlanacak.
 
Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Çankaya, Belediyesi'nden, Yaz, Spor, Okulları,
Yorumlar
Haber Yazılımı