Haber Detayı
08 Şubat 2018 - Perşembe 19:10
 
Çankaya Belediyesi'nin Acı Kaybı
Çankaya Belediyesi çalışanları, yakalandığı amansız hastalığa yenik düşen çalışma arkadaşları Erhan Koçak’ı son yolculuğuna uğurladı.
Çankaya Haberi
Çankaya Belediyesi'nin Acı Kaybı

Çankaya Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü bünyesinde şoför olarak görev yapan Erhan Koçak (52) yakalandığı amansız hastalığa yenik düşerek yaşamını yitirdi.

Bir süredir tedavisi sürmekte olan Erhan Koçak son yolculuğuna ailesi ve yakınlarının yanı sıra Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, Belediye Meclis Üyeleri, Belediye Başkan Yardımcıları, Tüm Bel-Sen ve Genel-İş sendikalarının temsilcileri ve mesai arkadaşlarının katıldığı törenle uğurlandı.

Törende Erhan Koçak’ın ailesi ve dostlarına başsağlığı dileyen Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, Yunus Emre’nin “Ölürse tenler ölür, canlar ölesi değil” sözünü hatırlatarak, “Erhan iyi bir çalışma arkadaşı, iyi bir dosttu. Hepimizin başı sağolsun” dedi. Koçak’ın eşinin “Hastayken gelmeyi çok istediğin belediyene, özlediğin arkadaşlarına getirdik seni Erhan” sözleri törene katılanları gözyaşlarına boğdu.

Törenin ardından Erhan Koçak’ın cenazesi gözyaşları arasında memleketi Kars Arpaçay’a uğurlandı.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Çankaya, Belediyesi'nin, Acı, Kaybı,
Yorumlar
Haber Yazılımı