Haber Detayı
12 Mayıs 2017 - Cuma 00:41
 
Çankaya Belediyesi'nin Kreşlerine Kayıtlar Başladı
Türkiye’de en büyük kreş hizmeti sağlayan yerel yönetim olan Çankaya Belediyesinde 2017-2018 yılı okul öncesi eğitim dönemi için başvurular 8 Mayıs’ta başladı.
Çankaya Haberi
Çankaya Belediyesi'nin Kreşlerine Kayıtlar Başladı

Yerel yönetim düzeyinde Türkiye’de en büyük gündüz bakımevi hizmeti veren Çankaya Belediyesine, 2017-2018 dönemi başvuruları 8 Mayıs 2017’de başladı. Çağdaş, modern, kaliteli ve düşük ücretli hizmet vermesinden dolayı vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği Çankaya Belediyesi Gündüz Bakımevlerine kesin kayıt hakkı kazananlar, ilki geçen yıl başlayan noter huzurunda gerçekleşecek kurayla belirlenecek.

Kapasitesini artırarak okul öncesi eğitime devam eden Çankaya Belediyesi Gündüz Bakımevleri yeni dönemde de yüzlerce çocuğa kucak açacak. Ebeveynlerin çocuklarının çağdaş ve kaliteli eğitim için öncelikli tercihleri olarak başvurdukları Çankaya Belediyesi, kapasitesini artırma yolunda da önemli adımlar attı. Geçtiğimiz yıl Masal Kalesi ve Ayşe Serim Gündüz Bakımevlerinin temelini atan bu yıl da açılışını gerçekleştirecek Çankaya Belediyesi, geçtiğimiz ay Martı Gündüz Bakımevi’nin açılışını, Çamlıtepe Gündüz Bakımevi’nin de temeli attı. Çankaya Belediyesi, çağdaş, bilimsel ve modern eğitimi düşük ücretle sağladığı okul öncesi eğitimi 2000 çocuğa ulaştırmayı amaçlıyor.

Hizmetini katlamayı hedefleyen Çankaya Belediyesinde, 2017-2018 eğitim-öğretim dönemi için kayıt başvuruları 8-18 Mayıs tarihleri arasında yapılacak. 2014 doğumlu 36 aylık çocuklar için geçerli yeni kayıt ve devam edecek çocuklar için başvurular, gitmek istediği gündüz bakımevine yapılacak.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Çankaya, Belediyesi'nin, Kreşlerine, Kayıtlar, Başladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı