Haber Detayı
21 Kasım 2017 - Salı 21:54
 
Çankaya'da Kar Hazırlıkları Tamamlandı
Çankaya Belediyesi, kış için hazırlıklarını tamamladı. Belediye, öncelikle karla mücadelede kullanılacak araçların bakım ve onarımını yaptırarak Çankayalıların hizmetine sunmaya hazır hale getirdi.
Çankaya Haberi
Çankaya'da Kar Hazırlıkları Tamamlandı

Çankaya Belediyesi, vatandaşların kış aylarını sorunsuz geçirmeleri için hazırlıklarını tamamladı. Belediye, bu yıl da karla mücadelede 620 personel ve 51 araçla Çankaya sokaklarında çalışmalarını aralıksız sürdürecek.

Türkiye’nin en büyük ilçesi konumunda bulunan Çankaya Belediyesi, ilçe genelinde bulunan 124 mahallede bıçaklı kar küreme araçları, ünimoglar, tuz serpme araçları, solüsyon araçları ve kritik noktalara konulacak tuz varilleri ile bu kışı da karla mücadele konusunda sorunsuz atlatmayı planlıyor.

Bakım ve onarımı yapılan 10 ünimog, 7 bıçaklı kamyon, 4 bıçaklı kamyonet, 5 bıçaklı kepçe, 5 greyder, 3 loder kepçe, 10 kamyon, 5 kamyonet, 2 pikap ile karla mücadele  çalışmalarını tüm birimleriyle sürdürecek olan Çankaya Belediyesi, soğuk havanın neden olduğu buzlanmayı önlemek için kullanılacak tuz ve solüsyonları depolara stokladı.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Çankaya'da, Kar, Hazırlıkları, Tamamlandı,
Yorumlar
Haber Yazılımı