Haber Detayı
03 Ocak 2020 - Cuma 23:39
 
Çankaya Evlerinde Yeni Dönem Kayıtları 13 Ocak'ta Başlıyor
Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen’in ilk döneminde açılan 14 yeni merkez ile sayısı 27’ye ulaşan Çankaya Evlerinde ikinci dönem Ocak ayında başlıyor.
Çankaya Haberi
Çankaya Evlerinde Yeni Dönem Kayıtları 13 Ocak'ta Başlıyor

Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen döneminde açılan 14 yeni merkez ile sayısı 27’ye ulaşan Çankaya Evlerinde yeni dönem Ocak ayında başlıyor. 130 farklı branşta kursların verildiği, etkinlikler ve eğitimlerle Çankayalıların ikinci adresi haline gelen merkezlerin yeni dönem ders programları ve kurs takviminin belirlenerek Çankaya Belediyesinin resmi web sayfasında yayımlandı. 13-17 Ocak tarihleri arasında yeni eğitim dönemi kayıtlarını alacak Çankaya Evlerine başvurmak için bir fotoğraf ve kimlik fotokopisi yeterli olacak.

HALKIN EVLERİ
Başkan Taşdelen’in “21. Yüzyılın halkevleri” olarak tanımladığı Çankaya Evleri, insanların sosyalleşmesi, yeni dostluklar edinmesi, kendilerini geliştirmesi ve kaliteli zaman geçirmesi için her anlamda her dönem yenileniyor. Geçtiğimiz eğitim döneminde 50 bin kursiyere hizmet veren Çankaya Evlerinde, kişisel gelişim, meslek edindirme ve hobi eğitimlerinin tamamı konusunda uzman eğitmenlerce gerçekleştiriliyor.

Yabancı dilde; İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, Rusça, kişisel gelişimde; diksiyon, anne-çocuk eğitimi, işaret dili, hobide; yağlı boya, bağlama, ud, gitar, keçe, kırkyama, tel kırma, karakalem, meslek edindirmede; bilgisayar, 10 parmak klavye, sahne makyajı gibi birbirinden farklı 130 branşının içinde yoga, pilates, spor aktiviteleri de bulunuyor. Ayrıca geçtiğimiz yıl Zübeyde Hanım Çankaya Evi’nde açılan ve profesyonel bir mutfakta devam eden pastacılık kursu da yeni dönemde kayıt alımına devam edecek.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Çankaya, Evlerinde, Yeni, Dönem, Kayıtları, 13, Ocak'ta, Başlıyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı