Haber Detayı
27 Nisan 2018 - Cuma 18:23
 
Çankaya Evlerinin 27'ncisi Birlik Mahallesi'nde Açıldı
Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, binlerce Çankayalının 100’e yakın branşta hobi ve meslek kursu aldığı Çankaya Evlerinin 27’ncisini de açtı.
Çankaya Haberi
Çankaya Evlerinin 27'ncisi Birlik Mahallesi'nde Açıldı

Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen Çankaya Evlerinin 27’incisini Birlik Mahallesi’nde çok sayıda vatandaşın katılımıyla hizmete açtı. Birlik Mahallesi’nde bulunan İsmet İnönü Parkı içerisinde yer alan Birlik Çankaya Evi bölge halkının ikinci evi olmaya hazır.

Açılış töreninde konuşan Belediye Başkanı Alper Taşdelen, Çankaya’da hizmet kervanının yoluna devam ettiğini dile getirerek Çankaya’nın tarihinin en büyük yatırım programını hayata geçirdiğini söyledi. Taşdelen Birlik Mahallesi’ne getirdikleri hizmetleri sıralayarak, Çankaya’ya bu dönem 500 bin metrekare yeşil alan kazandırdıklarını bu rakamın 170 bininin Birlik Mahallesi sınırlarında olduğunu vurguladı. Bölgede yapılan İsmet İnönü, Zafer ve Lozan Park ile Birlik’in daha yeşil bir semt olduğunu söyleyen Taşdelen, Çankaya Evi ile de bölgeye yapılan hizmetlerin taçlandığını dile getirdi.  Başkan Taşdelen bölgeye yapılan yüzme havuzunun da Temmuz ayında hizmete açılacağı müjdesini verdi.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Çankaya, Evlerinin, 27'ncisi, Birlik, Mahallesi'nde, Açıldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı