Haber Detayı
01 Haziran 2017 - Perşembe 21:14
 
Çankaya Muhtarları, İftar Yemeğinde Buluştu
Çankaya Belediye Başkanı Taşdelen, Çankaya’nın muhtarları ile iftarda buluştu.
Çankaya Haberi
Çankaya Muhtarları, İftar Yemeğinde Buluştu

Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, her yıl olduğu gibi bu yıl da Ramazan sofralarında vatandaşlar ve sivil toplum örgütleriyle buluşuyor. Çankayalı muhtarları iftar sofrasında ağırlayan Taşdelen, “Ramazan birliğin, beraberliğin, dirliğin, adıdır. Ramazan hoşgörünün, paylaşmanın ayıdır. O yüzden Ramazan ayında daha yoğun duygular yaşıyoruz” dedi.

Alper Taşdelen,  Çankaya genelinde 5 ayrı iftar çadırı kurarak vatandaşlarla kardeşlik sofralarını paylaştıklarını belirtti. Çankaya Belediyesi olarak, inancı kökeni, yaşam biçimi ne olursa olsun 1 milyon Çankayalıya hizmet verdiklerini ve tümünü kucakladıklarını ifade eden Taşdelen sözlerini, “ Halkımızın acısında sevincinde bir arada oluyoruz. Belediye halkının yanındaysa gerçek anlamda belediyedir. Ramazanınızın mübarek olmasını diliyor saygılar ve sevgiler sunuyorum” diyerek tamamladı.

Taşdelen’in Çankayalı muhtarları konuk ettiği iftara, CHP Genel Başkan Yardımcısı Tekin Bingöl ve CHP Çankaya İlçe Başkanı Selçuk Dereli’nin yanı sıra CHP Çankaya İlçe Kadın Kolları ve Gençlik Kolları, Mamaklı muhtarlar, Deliceliler Derneği yöneticileri de katıldı.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Çankaya, Muhtarları,, İftar, Yemeğinde, Buluştu,
Yorumlar
Haber Yazılımı