Haber Detayı
27 Mart 2014 - Perşembe 23:15
 
Çankaya Belediye Başkanı'na Buruk Veda
Çankaya Belediyesi yöneticileri başkan Bülent Tanık için bir veda gecesi düzenledi.
Çankaya Haberi
Çankaya Belediye Başkanı'na Buruk Veda

Belediye bünyesindeki tüm müdürlüklerin yöneticileri tarafından organize edilen etkinlikte Çankaya Belediye Başkanı Bülent Tanık'a hediyeler de verildi.


Etkinliğe eşi Feride Aksu Tanık ile birlikte katılan başkan Bülent Tanık, salonda bulunan çalışanlarıyla tek tek el sıkışarak vedalaştı. Tanık, şu an hayatımın en mutlu anlarından birini yaşıyorum dedi. Bir belediye başkanı olarak göreve gelirken kendisi açısından en temel başarı kriterini, çalışanın ve halkının sevgi ve takdirini kazanmış; emeğe, halka ve etik değerlere bağlılığı konusunda hakkında bir tartışma olmayan, bu açıdan yıllar sonra bile örnek gösterilebilecek bir yönetim oluşturmak olarak belirlediğini söyleyen başkan Tanık "Geçen 5 yıl içerisinde diğer yönetici arkadaşlarımla ve en başta da Çankaya Belediyesi'nin emekçileri ile el ele vererek  büyük ölçüde bu amaca ulaşmış olmaktan dolayı  mutlu olduğunu, tek üzüntüsünün bu değerli çalışanlarla aynı çatı altında mesai yapamamaktan kaynaklandığını" söyledi. 
Etkinlik sırasında yöneticilerinin isteklerini kırmayarak bol bol fotoğraf çektiren başkan Tanık'a geçen beş yılın anısı olması amacıyla hediyeler de verildi. 


Çankaya Belediyesi Bin Çocuk Korosu öğretmenleri de  seslendirdiği şarkılarla veda gecesine ayrı bir renk kattılar.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Çankaya, Belediyesi, yöneticileri, başkan, Bülent, Tanık, için, bir, veda, geces
Yorumlar
Haber Yazılımı