Haber Detayı
18 Eylül 2014 - Perşembe 00:19
 
Çankaya Kaymakamı Veda Etti
Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, Valiler Kararnamesi ile Samsun Vali Yardımcılığı görevine atanan Çankaya Kaymakamı Mehmet Ali Yıldırım’ı veda yemeğinde yalnız bırakmayarak destek oldu.
Çankaya Haberi
Çankaya Kaymakamı Veda Etti

Resmi Gazetede yayınlanan 2014/1032 no’lu kararname ile Samsun Vali Yardımcılığı görevine getirilen ve 3 yıl boyunca Çankaya ilçesinde görevini sürdüren Yıldırım’ın veda yemeği, Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen’in yanı sıra kaymakamlık personeli, muhtarların katılımıyla Çankaya Anadolu Otelcilik ve Turizm Mesleki ve Teknik Lise Restoranında gerçekleşti. 

Çankaya ilçesinde 3 yıldır görev yapan Yıldırım’ın vedasının bir başlangıç olduğunu belirten Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, “Her veda yeni bir başlangıçtır. Hele bu devlet yönetimi olunca bunun önemi daha iyi anlaşılıyor. Önemli olan insanların aldığı görevlerden daha çok o görevlerde geride bıraktıkları ve görüyorum ki Sayın Yıldırım Çankaya’da gerçekten çok güzel bir başarı öyküsü bırakıyor.” diye konuştu.

“ÇANKAYA’DA GÖREV YAPMAK AYRICALIKTIR”

Mehmet Ali Yıldırım’ın Çankaya’da görev yapmasının ayrı bir önem taşıdığına vurgu yapan Taşdelen, “Bir insanın özellikle bürokratik noktada özgeçmişinde Çankaya yazması buranın Türkiye’nin en büyük ilçesi olmasının ötesinde Cumhuriyet’in ve Mustafa Kemal Atatürk’ün simgesi olması açısından da ayrıcalığı vardır. Ben de bir Mülkiyeli olarak Sayın Yıldırım’ın Samsun’da başlayacak yeni görevini başarıyla devam ettireceğini düşünüyorum. Sayın Yıldırım’a yeni görevinde sonsuz başarılar diliyorum.” diye konuştu.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Çankaya, Belediye, Başkanı, Alper, Taşdelen, Valiler, Kararnamesi, Samsun, Vali,
Yorumlar
Haber Yazılımı