Haber Detayı
15 Ekim 2014 - Çarşamba 00:58
 
Çankayalı Talep Ediyor, Belediye Denetliyor
Çankaya Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, vatandaşlardan e-posta, telefon ve bizzat başvuru ile gelen talepleri ve şikayetleri değerlendiriyor.
Çankaya Haberi
Çankayalı Talep Ediyor, Belediye Denetliyor

Çankaya Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, vatandaşlardan e-posta, telefon ve bizzat başvuru ile gelen talep ve şikayetleri değerlendirerek denetimde bulunuyor. Zabıta Müdürlüğü, başvuru ile gelen talep ve şikayetlerin söz konusu olduğu yerleri ziyaret ederek sorunu tespit ediyor. Tespit sonucunda ise gerekli işlemleri yerine getirerek konuya ilişkin belediyenin ilgili birimlerini bilgilendiriyor. Katılımcı yönetime önem veren Çankaya Belediyesi, vatandaşlardan gelen her talebin, önerinin ve şikayetin anında değerlendirmeye alınıp sonuçlanması ve bilgilendirilmesi konusunda da özen gösteriyor.

PARK YERİ İŞGALİ DE VAR GEREKSİZ ÇALAN ALARM DA

Vatandaşlardan gelen, kaldırım işgali, gereksiz çalan güvenlik alarmı, lokanta bacaları, gürültü ve atık gibi çevre kirliliği yaratan unsurlar, erken çöp çıkarma, park yeri işgali, market önlerine yığılan kasalar, işletme önlerindeki büyük tabelalar, inşaat kalıntıları, zamansız inşaat çalışmaları ve benzeri konularda denetimlerini gerçekleştiren Zabıta Müdürlüğü, söz konusu yerlerde uyarıda bulunuyor. Uyarı sonrasında gerekli yasal sürenin bitiminin ardından yerine getirilmeyen hususlarla ilgili olarak da yasal işlem yapıyor.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Çankaya, Belediyesi, Zabıta, Müdürlüğü, vatandaşlardan, eposta, telefon, bizzat,
Yorumlar
Haber Yazılımı