Haber Detayı
19 Ekim 2014 - Pazar 12:31
 
CASE IH Yeni Gözdesini Tanıttı
Türk çiftçisinin öncelikli tercihi olan Case IH, zengin ürün gamı ve Case IH marka tarım ekipmanlarıyla BURTARIM 2014’e damgasını vuruyor. Case IH’in standının gözdesi olarak ise tamamen yeni Farmall U Serisi öne çıkıyor.
Ekonomi Haberi
CASE IH Yeni Gözdesini Tanıttı

Gücünü geçmişinden alan, sağlam ve güçlü ürünleri ile çiftçilerin öncelikli tercihi olan Case IH zengin ürün gamı ve ileri teknolojisiyle pazardaki etkinliğini sürdürüyor. Case IH küçükten büyüğe tüm gamı ve Case IH marka ekipmanlarının yanı sıra yeni Farmall U Serisi’ni Bursa 12. Uluslararası Tarım, Tohumculuk, Fidancılık ve Süt Endüstrisi Fuarı’nda (BURTARIM 2014) çiftçilerle buluşturdu. Farmall U Serisi güçleri 107 HP ile 114 HP arasında değişen 2 farklı versiyon halinde satışa sunuluyor.

Farmall U Serisi

Case IH ürün gamında yer alan JXU Serisinin devamı niteliğinde ürün gamına dahil olan Farmall U Serisi her biri Tier 4 egzoz emisyon normuna uygun 2 farklı beygir seçeneğiyle satışa sunuluyor. Her biri dört silindirli turbo beslemeli motorlar 107 HP ve 114 HP güç alternatiflerine sahip. Common-rail enjeksiyon sistemine sahip motorlar yüksek performans ile yakıt ekonomisini aynı potada eriterek son derece verimli bir yapı sergiliyor.

Küçük ve orta ölçekli çiftçilerin yalnızca tarla işlerinde değil hayvancılık gibi her türlü tarımsal işlerinde de kullanabileceği Farmall U Serisi sadece yeni motoruyla değil, yeni kabin tasarımı ve kullanım ergonomisiyle de övgüyü hak ediyor. Standart olarak sunulan yolcu koltuğu kabin içi yaşam alanı konforunu arttırırken, ergonomik olarak tasarlanan ve konumlandırılan kumanda kolları ise daha kolay bir kullanım sunuyor. 24 ileri-24 geri Hi-Lo buçuk vites sitemine sahip transmisyon tarım işlerinde ihtiyaç duyulabilecek tüm hız ve kademelerinin kolaylıkla yakalanmasını sağlarken, yüksek kaldırma kapasitesi ise geniş bir kullanım alanı sunuyor. 4WD olarak Türk çiftçisinin beğenisine sunulan Farmall U Serisi, elektro-hidrolik Powershuttle özelliği ile ileri-geri manevraları kolaylaştırıyor.

Kendini kanıtlamış motoru, yapısı yüksek güç kilo oranı ve manevralarda sergilediği çevik yapı ile yeni Farmall U Serisi, kuyruk mili gerektiren işlerde ve ön yükleyici çalışmalarında üretkenliği arttırıyor.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Türk, çiftçisinin, öncelikli, tercihi, olan, Case, IH, zengin, ürün, gamı, Case,
Yorumlar
Haber Yazılımı